Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Szerin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

10 éve van egy párom. Született egy gyermekünk,aki 4 éves kisfiú.

Kicsit hosszú lesz.

Ki kell hogy beszéljem magamból.

Az a helyzet, hogy a párom a mostani napokban teljesen más lett.

Nem ismerek rá.

Kb 3 hete mondta hogy van egy kolléga nöje akinek meghalt x éve a férje, és nem nagyon akar más férfiakkal kapcsolatot létesíteni a hölgy.

De a párom csak róla beszél szinte. Majdnem minden második mondat a hölgy neve.

És már elegem volt belőle.

Kérdeztem is tőle, hogy miért ragaszkodik ennyire ahhoz a nöhőz, és annyit mondott rá, hogy mert normális és aranyos..

Majd egy 60 éves nöről van szó.

Akár hányszor hívom, állandóan hívásvárakoztatóra tesz, és mindig 1 percen belül vissza kapcsol, na de a főnöke nem beszél vele annyit, már el gondolkodtam hogy kivel beszélhet ennyit.

De mindig azt mondja hogy a tesojaval csacsog.

De nem nagyon hittem neki.

Na de a mai nap az volt hogy el vitte a kicsit fürdeni, és sajnos bele néztem a telefonjába mert mindenhova viszi, de most véletlenül ott hagyta az asztalon. Ez pont kapóra is jött.

Szóval belenéztem a telefonjába, és az a nő írt neki hogy fel köszöntjse, de a párom túl bizalmasan válaszolt neki vissza..

Az állt.

Hogy köszönöm szépen BABA.

EZ már nagyon fájt, és furcsa.

De ami furcsa még maga ő.

Alig bújik hozzám, nem ad puszit ha kérek tőle, nem akar szexelni velem már 1 hónapja.

És ha kérdezem őt hogy mi a baj, vagy valami nem jó rajtam, mindig azt mondja hogy nincs semmi, meg minden ok rajtad.....

Én is dolgozom, és ma szabadságra küldtek,de a Párom is szabin van egész héten. Ő tervezte a szabit, de én nem számítottam rá hogy engem is kényszer szabira küldenek, mikor mondtam neki hogy szabin leszek én is, nagyon kiakadt 😮

Nem tudtam hova tenni ezt.es ez furcsa volt.

Na de tényleg egesznal itthon vagyunk, reggel elvisszuk a kicsit az oviba és az egész nap a miénk.

De egy ujjal sem ér hozzám, egésznek ül a gép előtt, és eszik meg nézi a videoit. DelUtan ebéd után meg alszik 3 órákat.

Ma is kérdeztem tőle most este hogy ha elalszik q kicsi csinálunk e valamit.

Hozzád szeretnék bújni erre ő megkérdezte hogy minek, és fel lázzadt.

Szerintetek? Mit csináljak?

A gyereket imádja oda van érte. ...


2023. szept. 20. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg van köztük valami....
2023. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, kérdező ☹️ Igazából szerintem itt már te is tudod mi van, csak nem akarod beismerni magadnak, ami érthető nyilván, főleg hogy a komplett életedet összefűzted vele, ott van a kicsi, gondolom közös ház/lakás hitelre... így nagyon nehéz. Igazából amit tehetsz, hogy megpróbálsz leülni vele mikor nincs ott a gyerek (esélyes hogy veszekedés lesz a vége, de ez ezzel jár), és megmondod neki és ITT és MOST megbeszélitek, hogy mi a gond, mert különben nem juttok sehova. Ha félrekacsintgat, azt szinte 100% hogy nem fogja beismerni, szóval arra ne számíts szerintem. Jobb esetben megmondja mi a tényleges baja, mert ha egy kapcsolat eljut ide, akkor ott a csaló félnek már régóta gondjai vannak, csak nem volt töke megbeszélni őket. Viszont ha nem hajlandó, azt mondja hogy minden rendben, üres kifogásokkal jön, pl. fáradt, mostanában nincs kedve, stb. akkor meg kell mondani kerek perec hogy így márpedig egy kapcsolat nem tud működni, és ha kell, hajlandó vagy összepakolni a cuccod és itthagyni mindent, nehogy azt higgye hogy csak azért, mert csinált egy gyereket, most már egész életére be van biztosítva. A lényeg itt az lenne, hogy rávedd hogy kommunikáljon veled tisztán és őszintén, mert itt az hiányzik égetően. Ha pedig abszolút nem hajlandó rá, az kuka, persze még onnan is vissza lehet táncolni, ha pofán b*ssza hogy nem blöfföltél és ha nem szedi össze magát, tényleg ott hagyod.
2023. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Holnap el visszük az oviba a kicsit, és beszélek vele.

Már nem bírom.

Nagyon szeretem de tényleg.

De a fájdalmas dolog még hogy ugye a kisfiam az Asztmás, és így mellettem aludt kb 2 hétig, és mondtam ma az apukájának hogy vissza teszem a szobájába a kicsit mert már jól van, erre ő.

Nem alszik mellettem mert be szakad a háta ezen az ágyon. 😪

Mondtam neki hogy holnap menjünk el a boltba, és nézzünk akkor valamilyen szivacsot az ágyra és akkor talán jobn lesz.

Erre ő, nem nem nem kell.

Majd meglatjuk.

Ennyit mondott rá.

2023. szept. 20. 22:14
 4/11 Cameroon ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy van valami vonzalom köztük . Az új mindig izgalmas.szerintem beszélj vele mindenképpen ne őröld magad.öntsetek tiszta vizet a pohárba . :) fel a fejjel :) egy srác
2023. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem hittem hogy ez velem is megtörténhet, mindig is sajnáltam az olyan nőket akik pórul jártak, de már én is ebben a cipőben járok.

Érdekes, mindig azt mondta a párom, hogy soha de soha nem adja fel a családját másért.

Akkor? Ez mit is jelent amit ő művel? 40 éves emberről van szó.

2023. szept. 20. 22:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te lány. Nem tudom te hány éves vagy, de egy ilyen gyökérre ne pazarold a további éveidet. Akár van köztük valami, akár nincs, ha nincs meg köztetek egy minimális tisztelet, elfogadás, kommunikáció, akkor ez a veszett fejsze nyele történet. Mi az hogy egy felnőtt férfi a szabadsága alatt ennyit csinál: ül a gép előtt, játszik, videózik, eszik, alszik? Semmit nem lehet a lakáson csinálni? Csinosítani? Barkácsolni? Vagy éppen matracot venni az ágyatokba, ugye?

Tényleg egy ilyen here mellett akarsz elhervadni?

2023. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Amúgy ez meg a másik. Nem azt mondom hogy minden éjjel csapjanak 200 fős házibulit, de azért felújítani, kirándulni, akár a gyereket elvinni messzebbre játszóházba, olyan jétazótérre ahol még nem voltak, vagy valami programra, házimunkába esetleg jobban besegíteni, új ételeket, vagy éttermeket kipróbálni, megnézni együtt valamit akár moziban, jó hosszúakat beszélgetni, úgy általánosságban élni kellene ilyenkor, főleg egy párkapcsolatban. Elég elkeserítő ha valaki ilyenkor semmi mást nem csinál, csak a gép előtt rothad éjjel-nappal.
2023. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm szépen a Válaszokat.

Én 30 éves vagyok.

Nincs a lakáson mit újítani mert ez Albérlet, és tényleg minden rendben van a lakáson.

Igazatok van.

Tudom hogy nagyon sokat dolgozik, mert most már helybeli a munkahelyhez közel, és így tényleg nagyon sokat melózik. 15 órákat tölt el ott.

De az előző hónapokban annyira vágyott rám, hogy szinte mindenhol csináltuk (+18)

De most meg sehol semmi.

Ma rá kérdezek a dolgokra hogy most mivan!.

Mert igaz nekem nincs hova mennem, mert sajnos máshogy alakult a családommal a helyzet.

De azt tudom, hogy ha nem sikerül ezt megoldani akkor sajnos valahova mennem kell a kicsivel.....

A tegnapi üzenet az nagyon fájt.

És a tegnapi viselkedése.

Vettünk autót és szinte azért dolgozott hogy sikerüljön, így hétvégente szó szó ha megyünk valahova is.

Közös programot meg már nem nagyon akar.....

De nem tudom. Ma beszélek vele mindenképp

2023. szept. 21. 06:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy sikerült?
2023. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság azóta, kérdező?
2023. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!