Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjemnek folyton elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjemnek folyton elvárásai vannak felém, de a tisztasagra nem vigyáz (nem azért mert nem akar, egyszerűen ezt tanulta) a ruhaira sem, de legyen kaja , gyerek rendezese ,neki is megfelelő kaja, munkahelyen alljak helyt, másnál is igy van?

Figyelt kérdés

Amikor semmit sem mond akkor is ezt érzem hogy mondjart megkerdi ha épp 1 nap nem dolgozok hogy akkor mit csinalok egész nap?

Úgy érzem ezt már nem akarom.

Lehet jobb lenne egyedül?

Megfelelnem kell folyton neki, de vajon egyedül jobb lenne?

Csinos vagyok-vagyis ez fontos mert nem egy ehizott igenytelenrol van szó



jan. 12. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem férjed van, hanem egy felnőtt gyereked és diktátorod. Ha normális életet akarsz, akkor elbúcsúzol tőle.
jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem húzod meg a határaidat? Miért csak megfelelni akarsz? Miért nem tudsz kiállni magadért?
jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Korábban nem tűnt fel, hogy ilyen?
jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én választás elé állítanám. Ha ilyen elvárásai vannak, akkor el lehet tartani, leszek háztartásbeli, de biztosítsa ugyanezt az életszínvonalat egyedül, és plusz költőpénzt is, és akkor minden csillogni fog, meg élére lesz állítva. Vagy ha ez nem tetszik, akkor újraosztjuk a háztartási feladatokat, hiszen ha mindketten dolgozunk, és mindketten egy háztartásban élünk, akkor semmi oka annak, hogy csak az egyik csinálja az összes melót. Ha nem tetszik, vissza lehet költözni anyucihoz, aki a seggét is kitörli.
jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Egy gyerekkel és házassággal korábban ez nem tűnt fel?


Neked is legyen elvárásod. Tiszta ruha, kaja és rendezze a gyerekeket.

jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Ez sokszor terhességkor jön elő a férfiakból, az anyagi kiszolgáltatottság miatt.


Mondom, első randin fizesd a sajátod, ha húzza a száját, akkor pont ilyen lesz.

jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is választás elé állítanám. Mi anno megbeszéltük, hogy egyikünk sem rabszolga. Tartott is egy darabig, mígnem a nagymamája telebeszélte a fejét, hogy neki munka után semmit nem kell csinálnia, majd én kiszolgálom.


Leültettem és elmondtam, hogy lehet, hogy a nagymamája a férje lábtörlője volt, én senkinek nem leszek a cselédje. Belátta, hogy elkényelmesedett. Sokszor egy őszinte beszélgetés csodákat tesz, sajnos mai napig az esetek tóbbségében a nő házirabszolga.

jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem így van, felesben végezzük a házi munkát, pedig elhízott igénytelen vagyok :D
jan. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a határok megszabása úgy, hogy ő is tegyen bele az életetekbe valamit, ne csak elvárásai legyenek.
jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
2# természetesen kiállok magamert, de akkor az van hogy veszekedunk, miert nem jó nekem semmi stb.
jan. 14. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!