Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Állatorvosként a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állatorvosként a munkahelyemen kívül is segítek az állatokon. Ezt miért nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 6 éve vagyunk házasok, már amikor megismerkedtünk akkor tudta, hogy a család mellet az állatok a legfontosabbak az életemben és így fogadott el. Eddig nem is volt ezzel baj de elkezdett veszekedni, hogy minek költök ennyi pénzt az állatokra, minek hozom őket haza amikor vannak fontosabb kiadásaink is. Ebben igaza van de ha éhen halok se hagyok az utcán egy beteg, sérült állatot sem. Nem maradnak véglegesen nálunk csak egy kis ideig amíg nagyjából rendbe jönnek. Van 3 kutyánk, 2 teknősünk, 2 macskánk, halaink és néha egyéb ideiglenes állataink. Ez a veszekedés pont a macska miatt alakult ki, mert amikor találtam éppen a halál szélén állt, vemhes is volt és 35.000Ft-ot költöttem rá, de megérte mert azóta is követ és állandóan mellettem van. Persze ettől még a feleségemet és a gyerekünket nem hanyagolom el. Nekik is próbálok megadni mindent csak ez nekem egy kicsit érdekes, hogy 6 évig nem volt problémája ezzel most meg hirtelen ennyire kiakad. Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?

35/F



2013. júl. 20. 13:54
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
61%
kérdezz rá, hogy mi baja. valószínűleg egészen más áll a háttérben, lehet mégcsak nem is anyagi dolgok, csak ő éppen a macskán vezeti le a dolgot. meg azon hogy segítesz az állatoknak. a nők szeretik használni az indirekt beszédet, amit a férfiak nem értenek meg. a legjobb az lesz hogy egy nyugodt pillanatában megkérdezed hogy mi is bántja igazából.
2013. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
70%

Próbáld meg megkérdezni, hogy most ez hirtelen miért zavarja, ha eddig elfogadott így.


Ha telik arra, hogy ilyen mértékben segíts, akkor egy szava sem lehet szerintem.

2013. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
75%

Ez nagyon furcsa, úgy tűnik ő nem szereti annyira az állatokat, ha sajnálja rájuk a pénzt, de akkor miért pont egy állatorvoshoz ment hozzá? Az nem lehet, hogy valami más probléma lehet a háttérben és az állatokon vezeti le?

Ő dolgozik egyébként?

2013. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
93%
Ha emiatt nincsenek anyagi nehézségeitek, akkor valószínűleg más lehet a háttérben. A helyében én rettenetesen büszke lennék.
2013. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
17%
Valahogy furcsállom a kérdésedet . Tudod, ez a "35.000Ft-ot költöttem rá" nem egy állatorvosra jellemző kifejezés.
2013. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves a gyerek? Szerintem sokat van otthon a gyerekkel és emiatt kicsit eltorzult az értékrendje, látatlanban ezt mondom.
2013. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
88%

Én is állatbolond vagyok:) Tegnap a Hortobágy felé vitt az utam, találtam egy fészekből kiesett gólyabébit, Polgáron addig kocsikáztam, míg egy dokit nem találtam, aki segít rajta...Rendes volt, hívta a Hortobágyi madárkótházat, vagy nem is tudom mi van ott, de a lényeg, jó kezekbe hagytam a kicsit.

A lényeg...

Mindenkinek van egy hivatása, egy hobbija, ha ez nem passzol élete párjáéval, akkor baj van...Szóval nem akarom temetni a kapcsolatotokat, de akinek az állatok nem jönnek be, vagy nem érzi a hivatás fontosságát, nem "fanatikus" Ott ebből csak bajok lesznek.

Sok szerencsét, hogy helyre hozd!!!

)

2013. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Na az biztos, hogy nem értem meg! Szerintem ő sem :)

Másra nem tudok gondolni. Régebben az volt, hogy kevés időt töltök velük (ez igaz volt) de már egy ideje több szabadidőm van és a nagy részét velük töltöm. Rendszeresen elmegyünk itthonról kettesben vagy hármasban. Próbálkozom. Eddig ő is szívesen segített amiben tudott, most azt mondta, hogy szeretne másra költeni, (konkrét dolgot nem mondott), nem akar állatkertet csinálni a házból. Most éppen nem dolgozik hanem itthon van az 1 éves lányunkkal. Nekünk is meg kell gondolni, hogy hova rakjuk a pénzt de úgy gondolom, hogy ha egy életről van szó akkor egyértelmű, a macskásat csak azért írtam mert azt egy délután alatt csináltam a tudta nélkül. Hiba volt, hogy nem szóltam de ígyis úgyis meg kellett volna műteni és tudom, hogy akkor vitatkozott volna mivel abban a hónapban kicsit el voltunk csúszva a számlákkal.

2013. júl. 20. 14:38
 9/58 A kérdező kommentje:
#7 Helyes! :)
2013. júl. 20. 14:39
 10/58 anonim ***** válasza:
71%
Elolvastam, amit most írtál és ezek alapján szerintem az a feleséged baja, hogy van egy egyéves gyereketek és ahelyett, hogy a pénzt ráfordítanád és miatta félretennéd, kóbor állatokra költöd el a megkérdezése nélkül. Tudod az embereknek is vannak állatias vonásaik, ilyen az anyai ösztön is, ami nem viseli el, hogy az utódja szájából kivegyék a falatot.
2013. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!