Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az anyának nincs munkahelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az anyának nincs munkahelye és pszichiátria gyógyszereket szed mennyi esélye van arra, hogy 5 éves gyereket az apánál helyezik el?

Figyelt kérdés

#Gyerek, válás, gyerekelhelyezés,
2022. máj. 3. 14:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az anya visszament a szüleihez a gyerekkel. Én (apa) itt maradtam, de mivel fele ház az övé így el kell majd adni és albérletbe tudok csak menni valószínűleg vagy anyámhoz, viszont van rendes munkahelyem. Élettársamnak nincs munkahelye és depresszióra több gyógyszert szed, havonta jár pszichiáterhez.
2022. máj. 3. 14:51
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp add be bíróságra a keresetet a felügyeleti jogért.

Az, hogy albérletben fogsz lakni az nem hátrány, rendezett körülmények a lényeg.

Depresszió miatt viszont, főleg ha kezelik is, nem fogják tőle elvenni szerintem.

Munkahely lehet döntő.

2022. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Tehát nem apa vagy anya a kérdés, hanem melyik nagyszülő fogja nevelni a gyereket.
2022. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem sok. Anyának a szellemi állapota stabil és van biztos lakhatása, vagyona. A pillanatnyi munkanélküliség kevés ok.
2022. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Másik kérdésem, hogy én abba is bele mennék, hogy ők maradjanak saját házban a gyerekkel de mivel nincs munkahelye miből élnének meg? Ide jár óvodába is a kislány, most mindennap busszal hurcolássza
2022. máj. 3. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Azért adják általában a nőknek a gyereket mert az apák nagyrészt maguktól, elhelyezési hercehurcán kívül lemondanak róla. Amikor mindketten harcolnak a gyerekért, akkor általában a "jobb szülő nyer".

Ebbe beletartoznak azok a dolgok amiket írtál, + az, hogy eddig ki viselte a gyerek gondját inkább.

Ha te voltál az aki eddig is főzött, mosott, gombot varrt, akkor jók az esélyeid, de ha férfi módra csak besegitgettél feladatok elvégzésébe meg a gyereknevelésbe, akkor nem fogja egy bíró sem azt mondani, hogy te vagy a jobb szülő.

2022. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom azért volt közöd hozzá hogy ő most gyógyszert szed.
2022. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kezelt depresszió nem sokat nyom a latba. Van hol laknia, lesz pénze is, ha eladjátok a közös házat, így lesz ideje munkahelyet keresni. Amúgy miért nem dolgozik jelenleg? A közös felügyeletre nagyobb az esély.
2022. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Állást még találhat, van lakhatása, a depressziója kezelés alatt. Ha amúgy jó anya, szereti a gyereket, akkor nem látom okát, miért ne neki adják. Vagy hogy mivel vagy jobb nála, tulajdonképpen csak a munkahely ami neked van, de neki nincs, de mint írtam, ezen lehet változtatni.
2022. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, hogy nem dolgozik, a szüleinél lakva adott minden.

Ne nagyon reménykedj.

2022. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!