Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen egy óvónővel együtt élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy óvónővel együtt élni?

Figyelt kérdés

jan. 13. 09:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem abszolút jó lehet. Fix állás, nem igen kell azon aggódnia, hogy el tud-e helyezkedni. Csak nappal, a hétvégéi szabadok. Saját gyerekkel az életvitele optimálisan összeegyeztethető, legalábbis nem kérdés, hogy viszi oviba. 😀 Hátránya, hogy a továbbképzések és a szünetek miatt a szabadságot nem akkor veszi ki, amikor kedve tartja. Meg túlfizetve sincsenek, de ez a kormány szégyene.
jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, én is "eredetileg" tanítónőnek tanultam, később jöttem rá, hogy a picikkel jobban kijövök. És igenis, xar a fizu, hülyék a szülők. Idegileg és mentálisan teljesen lenulláz. Inkább nyomkodnám én is a laptopot egy kávé mellett, elhiheted. Bár nem, mert a gyerekek miatt megéri, imádom őket.
jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%

12.


Hát, ha fehér környéken élsz, akkor még érthető is a gyerekek szeretete. Falun, meg Borsodban nem irigylem az óvónőket, amikor a csoport fele Orsós meg Sztojka és már 4-5 évesen nincs olyan mondatuk, amibe ne férne bele 1-1 trágárság.

jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
13# Hidd el, Pesten is voltak sztorik. Egy anyuka pelus helyett zacsót rakott a pici fiúra, plusz állandóan ki volt kezdve a popsija, mert a nő arra nem volt képes, hogy kenegesse krémmel...Nem a gyerkőcökkel van gond, hanem a szülőkkel.
jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
8 személyiségre nem biztos hogy a bolti dolgozó jobb...
jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk pont az a baj, hogy infantilisként kezelt, mintha én is egy gyerek lennék a sok közül, kioktat, megmagyaráz, affektál, hülyénk néz...

Már nem élek vele.


Viszon! van olyan óvónő ismerősöm is, aki kilép a munkahelyéről és másnap reggelig nem is gondol rá.


Ez az adott személytől függ - de teljesen mindegy, milyen végzettsége van.

jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
Az irodában dolgozó picsa nem affektál, komolyan? Vagy bármely másik idióta? Nyilván.
jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Tömény dedó.
jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hány évesen?
jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!