Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párok akik együtt vagytok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik együtt vagytok már tizenéve este még. Indig összebújva alszotok el?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Soha a büdös életben nem tudtam senkivel összebújva elaludni. Nekem tér kell, szétfolyok az ágyon. Engem ne öleljen, ne melegítsen, ne tegye rám a lábát.
2023. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Áltaában órákkal később megyek aludni, mint az asszony, tekintve hogy én később is kelek mint ő.

De mikor bemegyek általában észreveszi. Ilyenkor úgy van, hogy ha már felébredt, elmegy pisilni. Mikor visszajön, általában ohzzámbújik.


De ha egyszerre fekszünk, akkor is összebújunk.


DE


Amúgy én sem tudok így aludni:D Ő viszont gyorsabban elalszik így, mint bárhogy máshogyan.

Úgyhogy fekszünk így egy darabig és amikor ő már szuszog, kicibálom magam alóla és szépen a fal felé fordulva elalszom:D

2023. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Mi eddig igen, mostanában nem, mert a második baba nagyon rossz alvó, és alakítanunk kellett az eddigi szokásainkon.
2023. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Mindig. Én előbb alszom el, de akkor is az van, hogy amikor megyek aludni, akkor odajön mellém, összebújunk, és utána megy el, amikor meg ő jön aludni, akkor hacsak a gyerekek engedik (értsd: nem kerültek időközben az ágyba valamilyen rejtélyes úton-módon), akkor hozzám bújik ő is, és úgy alszik el.
2023. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

2es vagyok, ja egyébként hozzátennék még két odlgot.

Egyrészt F30 vagoyk, 12 éve vaguynk együtt.


Másrészt meg velünk is van olyan, hogy "megyek altatni", azaz amikor ő lefekszik én is odafekszem, odabújuik. Ilyenkor kéri, hgoy meséljek valamit... teljesen mindgy, hogy mit, igazából a hangomat fehérzajként hasnzálva akar elaludni:D Ilyenkor kerülnek elő az űrkutatásos videók tartalmai ami őt egy cseppet sem érdekli, de azért meglepő részletekre szokott emlékezni:D


De én ekkor még gyakran tökre benne vagoyk valamiben, vagy akaork még cisnálni valamit, szóval én úgy tervezem, hogy ha kb elaludt, akkor megyek dolgomra. Ez legtöbbször sikerül, de van, hogy én is csak másfél óra múlva ébredek fel és olynakor már lőttek mniden tervnek, fürdés, fogmosás, alvás:D


Gyerekünk még nincs, illetve hát már úton van, de úgy érzem készen állok rá. Legalábbis altatni már tudok:D

2023. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, ez halal cuki :D


Mi sose feküdtünk le egy időben, a ferjem éjszakai bagoly, en reggeli tipus vagyok. De amugy sem tudok olelkezve aludni, zavar. Ettől fuggetlenul nagyon bensoseges a kapcsolatunk. 31/N

2023. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kb az első évben volt ez jellemző.
2023. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor tedd amikor úgy érzed eljött az ideje. Annyi azért hozzátennék, ha tényleg komoly kapcsolatot szeretnél talán jobb előbb megtenni, mert ha kiderül hogy nem működik köztetek a szex, akkor a kapcsolat sem fog.
2023. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Még az elején sem aludtunk úgy soha!

Nálam az alvás szent dolog, még a térfelemre sem lóghat át semmi!

2023. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ritkán megyünk el együtt aludni, mert ő éjjeli bagoly, én pacsirta :)
2023. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!