Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleséged nagyon meghízna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged nagyon meghízna, de össze szedné magát és lefogyna ugyanúgy vonzódnál hozzá utána? Akkor is, ha már nem olyan szép és feszes a bőre?

Figyelt kérdés

jan. 26. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Jó esetben az embernek olyan mély kapcsolata van a házastársával, ami jelentéktelenné teszi a kisebb testi hibákat.
jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is ebben reménykedem. Eü okokból gyógyszert szedtem, ami megnövelte az étvágyam és rengeteget híztam.


Elkezdtem fogyni, de nem lesz szép a bőröm utána...

jan. 26. 17:02
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

talán 30 évesen átgondolnám ha felállna ugyanúgy akkor nincs probléma.-


de 50 felett már nem érdekelne

jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szerintem ez téged jobban fog zavarni, mint őt.

Az a kérdés, hogy mennyire zavar téged. Ha nem mersz a férjed előtt vetkőzni, kevesebb lesz a szex, akkor se vagy felszabadult, az valószínűleg őt jobban zavarja.

Viszont: dokumentálja a háziorvos a fogyásod! Már nem emlékszem rá, hogy hány kiló fogyás után, hülyeséget nem akarok írni, de a tb támogatja a fogyás utáni plasztikázást. Azt hiszem, fél évig kell tartani a súlyod. De ezt mind-mind a háziorvos tudja igazolni, nem bemondásra megy.


Addig meg marad a hagyományos megoldás: feszesítő testápoló, hideg vizes zuhany, sós fürdő, masszázs, szauna, ha van rá lehetőség, akkor epoxi tréning és társai. Meg persze az alfa és omega, a testmozgás! Az úszás nagyon jó!

Ezek egy részét együtt is lehet, a pároddal együtt. Kis kényeztetés kettecskén!

jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

Hosszútávon egyáltalán nem lesz szex a kapcsolatokban, tehát mindegy.

Igen, nyersen hangzik, de ez a valóság.

jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Nincs feleségem de logikus hogy több esélyed lenne
jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Merlegeltel es a gyereket valasztottad.
jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Főleg a #4-es válaszát. :)

jan. 26. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Már most kezdj el valamilyen olajat használni. Nem kell kifejezetten feszesítő, lehet a legolcsóbb sajátmárkás drogériás is. De fontos, hogy fogyás közben is csináld, ne csak utána.
jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha valóban szeret téged akkor szeretni fog fogyás után is. Tapasztalat.

Ha meg már nem, akkor soha nem is szeretett igazàn.

jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!