Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nem szép, csinos arcú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem szép, csinos arcú barátnője van, azok ugyanúgy vonzódnak a párjukhoz, mint mások a szép nőkhöz, vagy csak beérik kevesebbel, mert nem tudnak jobbat szerezni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem vonzódnak annyira a párjukhoz.
2015. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Belső értékek! ;) De egyébként valami vonzódást kell, hogy érezzen az ember a párja iránt (ez nemcsak külső alapján jöhet létre), különben nem működne a dolog.
2015. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es, de ha így van, akkor minek vannak vele? Nem jobb várni valakire, aki kell is, mint tessék lássék együtt lenni valakivel, aki semleges?
2015. jún. 8. 13:02
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudhatod mit éreznek. Szerinted nem szépek, szerintük pedig gyönyörűek.


Aztán persze lehet, hogy van átfedés és szépnek tartják azokat a nőket is, akiket te, ettől függetlenül még gondolhatják a saját barátnőjükre, hogy szép.


Ízlés..tudod..

2015. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon sokan tényleg vonzódnak.

Nem mindenki ragadt le olyan szinten, hogy csak a másik külseje miatt tud hozzá vonzódni.

De biztos van olyan is, aki csak beéri azzal, aki jutott.

2015. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azta... milyen kérdések már ezek? Ez annyira hülye dolog a szép - csúnya. Igazából ez csak emberek által kitalált dolog, megkülönböztetni két dolgot. Pedig ez nagyon szubjektív. Van akinek a zöld a kedvenc színe, van aki szerint a zöld ronda szín. Ez ugyanúgy embereknél is. Lehet a szemedben valaki a Föld leggyönyörűbb teremtménye, miközben a haverod őt lehet rondának látja.
2015. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem jobb várni, a sültgalamb nem tud repülni. Jobb megkeresni.

Egyébként az a nő, aki azt képzeli, hogy csinos arca elegendő az üdvösséghez, jól képzeli. Egy rövid ideig. Aztán dobják, mert unalmas lesz. Meg aztán annyi csinos arc van még...

A vonzódáshoz kicsit komplexebb tulajdonságok kellenek. Néha az arc nem is lényeges. Ha nem így lenne, a sok közepes arcú nő sose kelne el. De elkel, sőt gyakran előbb.

Azt gondolom, vannak akik kevesebbel is beérik. Nem mindenkinek van magas igénye, nem mindenki Adonisz, és nem mindenki képes többre. De a boldogsághoz elégedettség kell, és elégedett akkor az ember, ha a lehetőségei és igényei összhangban állnak.

2015. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A belsőhöz is lehet vonzódni. Én mondjuk lány vagyok, de amikor összejöttem a párommal nagyon nem tetszett külsőre, de belsőre meg tökéletes (neten ismertem meg, akkor még nem láttuk egymást képen sem, csak talikor). Ez 5 éve volt, azóta vagyunk együtt, már együtt is élünk. Azt sem értem már miért tartottam csúnyának, mert már egyáltalán nem is látom annak. Örülök hogy nem utasítottam el csak azért mert külsőre nem tetszett. Nagy hiba lett volna. Előtte olyan pasijaim voltak akik külsőre tetszettek nagyon, belsőre viszont egyik sem jött be teljesen, az sokkal rosszabb.
2015. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bisztos hogy nem! valaki úgy van vele hogy megelégszik azzal ami jut
2015. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tanuld meg látni az embereket, a valós önmagukat, és ne csak a felszínt, ami igen csalóka, és mulandó.

Mert mit ér a szépsége valakinek, ha kinyitja a száját, és dől belőle a tömény sötétség, és semmi más nem érdekli mint a szépség, csak a szépségről tud kommunikálni, ez élteti, és ez határozza meg a napjait, ez forog a gondolataiban. Hogy őszinte legyek, nagy kínkeservel alig 1 órát bírok eltölteni ilyen gondolkodású emberek mellett. Szó szerint kín velük beszélni, beszélgetni meg egyszerűen képtelenség, pedig én aztán mindenről tudok beszélgetni.

2015. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!