Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt érzem, hogy szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem, hogy szeretnék ismerkedni, pedig feleségem van?

Figyelt kérdés
Szép, rendezett életünk van én mégis ezt érzem folyton. Regisztráltam többször társkeresőre is de utána mindig töröltem magam. Nem tudom mit csináljak. Sajnos a feleségem a szülés óta nem kívánja a szexet csak nagyon ritkán, én viszont nem változtam semmit, ugyanolyan vagyok mint 20évesen. Most 37vagyok. Minden más rendben van közöttünk egyébként.

márc. 21. 08:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Beszéld meg ezt vele.
márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Kinyitod a szád, hisz férfi vagy és beszélsz erről vagy akár csak gyakrabban kezdeményezel. Annyira elpancserkedik ezt a pasik, hogy az már szégyen.
márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Alacsony libidó lehet a hormon háztartás miatt és azt orvosolni kéne, de lehet pajzsmirigy működési zavar is.

Akár annyi az egész, hogy el van fáradva mint a kutya 24/7 a gyermek mellett. Segítesz neki, legalább hétvégén egy éjszakát fel kelsz a gyerekhez, hogy ki tudja magát aludni? Háztartásban, elintéznivalókban?

Nincsenek viták egyáltalán?

Kezdeményezel minőségibb programokat, szexet? Elmegy barátnőkkel míg te a gyerekkel vagy?

Annak oka van, hogy miért kevés a szex.

márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Imadom, amikor a latszat uralkodik, minden rendben van kozottunk, kozben meg a hullaszag belepi a kapcsolatot. Nem, nincs koztetek minden rendben, sot! Rohadtul elromlott, csak ugye ezt szar kimondani, leirni. Szep az auyod, de nincs motor benne. Azt te minek definialnad? A foalkatresz hibas, es gazdasagi totalkaros, hiaba a szep fenyezes. Te sem megoldani akarod, hanem tarskeresokre regisztralsz. Kivalo problemamegoldo vagy.
márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
37 évesen majd aztán fogsz kelleni gyerekkel együtt. XD
márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már róla számtalanszor. Orvosnál is voltunk miatta. Eljárni is szoktunk. Ezeket a köröket már lefutottuk. Egyébként nem dolgozik és a gyerekek sem olyan kicsik már. És egyébként teljesen rendben van a házasságunk, nem szoktunk veszekedni, nincsenek anyagi gondok stb. Nem rossz az autóm motorja sem.
márc. 21. 09:25
 7/23 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenkor adok hálát,hogy nem jönnek be a férfiak. Mennyire tönkre tudjátok tenni a nőket,édes jó istenem....
márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te azt nem érted, hogy ez mit jelent... a motorja a kapcsolatnak hogy nem csak baràtok, szülők, lakótársak, vagyontársak vagytok, hanem van köztetek kellő vonzalom. Ha a feleséged ezt nem érzi már, nem kívan, akkor nem őszinte, vagy már nem akar testiséget veled. Viszont akkor neked kell őszintének lenned, hogy akkor szeretőd akarsz, mert bár minden jó, szex nélkül elni te tovább nem szeretnél.
márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Neki mi a véleménye arról, hogy kénytelen leszel mással pótolni a hiányt? Én sem értem, miért hiszed, hogy jó a házasságod. Ez ugyanannyira válóok lehet mint a napi verekedés.
márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem pótolgatni kell, hanem kerek perec megmondani, hogy nem erre fizetett be, ráfekszenek és megoldják vagy szevasz van.
márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!