Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit tenne? A párommal 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne? A párommal 6 hónapja vagyunk együtt, amikor elkezdtünk ismerkedni, azt állította, hogy elvált. Most derült ki, hogy nem mondták ki a válást hivatalosan, most fogja csak beadni a volt felesége. Gyerekelhelyezési per lesz...

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 09:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem szép dolog tőle a hazugság de lehet annyira vágyott rád hogy nem akart ezzel elilyeszteni téged.
2021. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj mucikaaa.... 😂 Az összes házas pasi "el fog válni" illetve "váló félben van". 😅

A felesége fogja beadni... igen persze...

Ébredj már fel. Szopatón vagy.

🤷‍♀️🤦‍♂️

2021. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom félt, hogy ha azzal kezdi, hogy "hát van egy feleségem, akivel válófélben vagyunk", akkor nem folytattad volna vele az ismerkedést.

Az nagy baj, hogy hazudott, nem is kicsit. Ennyi infóból többet nem tudok mondani.


Ha minden kétséget kizárólag ez az egy dolog volt, amiben nem volt őszinte, valahol érthető, ahogy az egyes válaszoló írta. Az, hogy ez neked belefér-e, neked kell tudnod.

2021. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

#3-as voltam, még kis kiegészítés: Nekem ez egészen biztosan nem férne bele, de ez csak az én személyes véleményem. Kicsit kevésbé nyersen fogalmazva bár, de a kettes válaszoló álláspontján vagyok.

Egy férfi legyen őszinte és vállalja magát.

2021. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen szakítanék. Ez nem egy kis füllentés, amire csak úgy legyinteni lehet. Ha fél éve vagytok együtt és csak most derült ki, akkor pedig fél éven keresztül hazudott neked erről.


Akármennyire is szeretném a másikat egyrészt örökre megrendülne a bizalmam, másrészt még undorodnék is tőle a gerinctelensége miatt. Ha ebben hazudott, vajon miket felejtett el még elmondani?

2021. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Azért az sem mindegy hány éves az a gyerek?

Ha pl. 2-3 éves és már válik, az ugye "nem jó ómen" a továbbiakra nézve...

Ha pl. 16 éves a "gyerek", az egy fokkal jobban érthető! Egy 16 évesre már nem kell vigyázni stb..(gyerektartás azért van!)

De az, hogy eltitkolta hogy házas, azért elgondolkodtató!

6 hónap alatt ennyire bízott meg benned?

2021. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Hány évesek vagytok?

Amúgy tényleg nem áltasd magad. A házas férfiak ezt csak kamuzni szokták a szex miatt, de amúgy eszük ágában sincs elválni. Szeretik ők a meglévő életüket összességében, és nem akarnak macerát. Csak hát néha jó az új punci és a házasélet is jobb lesz utána.

2021. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Minek lesz per? Apuka szeretné nevelni a gyereket? Egy ilyen per évekig is elhúzódhat. 25 ezer ft az ügyvéd minimum, férjemmel közösen lassan egy millió forint kiadásnál járunk. Reméljük a párod sokat keres. Az érzelmileg megrendült síró gyerekekről ne is beszéljünk, rengeteget kell majd foglalkoznod velük.
2021. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a helyzetedben, egy hónap után derült ki, hogy az egyedülálló apuka nem egyedülálló, még csak most adják be a válást, de külön élnek.. Nekem sem volt szimpi, de nem hagytam fel az ismerkedéssel(mondjuk fél év járás után ezt benyögni durva, szakítanék). Azóta elvált, engem meg nem érdekel már más miatt.
2021. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De külön élnek? 6 hónap alatt sokat voltál Te is a férfinál? Vagy még együtt is élnek?
2021. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!