Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tusoltok?

Figyelt kérdés

A lányom párja heti 1x itt alszik.A férjem már 2x balhezott velem,hogy szóljak neki,hogy ne 20 percet tusoljon....Nekem ez ciki és nem érdekel.Tegnap este ismét itt volt ,15 perc volt a fürdés kb,a férjem elkezdett csúnyán üvölteni,hogy, elege van és nem érti miért nem lehet 5p alatt végezni.....

Ráadásul elfogyott a melegvíz.... így még nagyobb vitát csapott.A lányom kiborult,hogy leegettuk...Nálatok ez probléma?


ápr. 3. 21:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Akkor miért nem tusolnak együtt?!
ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha elfogy a melegvíz és a következő ember már langyos vízben tusok az tényleg ciki. Ha a vízszámla miatt aggódik akkor a heti 1 tusolás férjen már bele a költségvetésbe. Ha napi szinten csinálná akkor talán lenne alapja...
ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha a meleg víz a gond, akkor igaza van a férjednek, és szerintem rettentő bunkó a lányod párja, hogy másra nincs tekintettel és nem zárja rövidre a tusolást. Viszont ezt meg lehet beszélni a lányotokkal normálisan, aki ha értelmes, szintén beszél a párjával, hogy ez nem oké.

Ha csak az idő a baj, hogy "sokat" van a zuhany alatt, akkor viszont a férjed viselkedése a gáz. Heti 1x 15-20 percet nehogy már ne bírjon ki, hogy annyi időre foglalt a fürdőszoba.

ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
#3 mindent elmondott. Annyit még hozzátennék, hogy én a srác helyében lennék annyira udvarias, hogy utoljára megyek - főleg ha tudom, hogy sosem vagyok meg egyhamar.
ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért szeretnek a lányomék nálunk aludni a barátjával, mert mi társasházban lakunk, távfűtéssel, így korlátlanul van melegvíz is :D ellenben, a barátja családi házban lakik a szüleivel, bojleres melegvízzel, hasonló problémákkal.


Na, viccet félre téve, heti 1x ha ez probléma, akkor ott nagy probléma van szerintem. Napi szinten engem is bosszantana a dolog, nagyon is, még a kényelmes távfűtéses lakásunkban is. De heti 1x az a 20 perces zuhany... Azt azért elnézném. Szerintem őt nem ez zavarja, hanem az, hogy ott van. Valahogy ezt érzem. Persze tévedhetek. Viszont szerintem normálisan meg lehetne ezt beszélni a sráccal, hogy fogja rövidebbre a zuhanyozást.

ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

5-ös vagyok ismét:


"A férjem már 2x balhezott velem,hogy szóljak neki"


Miért nem ő szól? Miért téged kér erre? Ő ennyire nyámnyila, hogy nem tud beszélni a sráccal? Nemár.

ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudott róla, hogy kevés a meleg víz?

Ha igen, akkor gáz.

ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Mondjad a férjednek ha én dugom a lányát ígérem 2 perc alatt letusolok mindig😉
ápr. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából attól függ...hajmosás dob rajta. 10 perc körülre saccolom a saját időmet. Nálunk a kazán folyamatosan melegíti a vizet, ha épp azt használjuk, így nincs ilyen gond. Nincs is bojler se.


Abban biztos vagyok, h ezt a bojlerezést nagyon utálnám....


Olyat nem lehet, h 2 turnusban mentek fürdeni? De az is lehet, h kicsi a bojler :)

ápr. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az a baja ,hogy nem 20 p sokszor hanem van H 30 perc volt hogy 40 is.Es nem hiszi el ,hogy ennyit kell állni a víz alatt.
ápr. 4. 07:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!