Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig együtt fürödtök/tusolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig együtt fürödtök/tusoltok este a párotokkal, ha van rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen hétköznapi dolgokat mertek a másik előtt megtenni? pl.: borotválkozás (akárhol)

Esetleg van, hogy segítetek a másiknak pl. hátat mosni?

Ha nem, akkor miért nem? És ha igen, akkor miért igen?


2014. okt. 20. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
A pârom disznòtelepen malacmosò szerinted fûrôdjek vele egyïtt? Vrehh bruhh ahhh
2014. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egyutt szinte sosem furdunk, de az nem gond, hogy egymas elott borotvalkozni, besegiteni a furdesbe, stb.

mondjuk el tudnam viselni, ha lenne kozos furdes is :)

2014. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden este nem és lehetőség sincs rá, mert nem együtt élünk. Néha igen. L
2014. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neha egyutt furdunk:)
2014. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindig együtt fürdünk! Kivéve, ha piros betűs napjaim vannak! :D
2014. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyakran vagyunk bent egyszerre a fürdőszobában, de nem fürdünk együtt, hanem a párom borotválkozik, én meg azalatt lezuhanyozok. Nem vagyok szégyenlős, simán szőrtelenítek én is előtte, csak azt jobb szeretem fürdés közben intézni, az meg az én kis relaxálós rituáléim egyike, akkor jobb szeretek egyedül lenni, áztatni magam stb.
2014. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Mi is együtt szoktunk sőt néhányszor gyertya meg bor is társul a fürdés mellé és még egyéb dolgok. :)

Nagyon jó dolog amúgy főleg a mai világban amikor, a telefon nélkül nem tud élni az ember. Itt egy órás fürdés, zavartalan beszélgetés, borozgatás, meztelenség mindenképpen nagyon hasznos egy kapcsolatban.

2014. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi mindig együtt fürdünk persze kivétel a piros betűs napok, borotválkozni nem borotválkoztam még előtte és nem is biztos hogy megtenném csak mert pl. zavarna a "koncentrációmban"...és mi egymást szoktuk megmosni végig az egész teste hisz így élvezetes:)
2014. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi együtt élünk, de nem fürdünk mindig együtt. a kád túl kicsi, hogy fürdéskor ketten kényelmesen belefeküdjünk, zuhanyozni meg elég kényelmetlen ketten, mindig arra várni, hogy a másik befejezze a szappan leöblítését :D néha szex után, utójátékként megesik, de ritka.


valamiért a barátom nem szereti, ha borotválkozás közben látom, én meg kicsit úgy érzem, hogy a szőrtelenítés nem az ő szemének való :D de még nem vagyunk együtt olyan régóta, lehet, hogy csak ezért érzem ezt :)


de gyakran vagyunk együtt a fürdőszobában, ő fogat mos, stb, én zuhanyzom, vagy fordítva. egyszer zuhanyzás közben bejött, és pisilt is mellettem. furcsa érzés volt, én szégyenlős pisilő vagyok, valahogy sose tudnám rávenni magam :D


mi az intimitást másképp hozzuk be a kapcsolatba, a fürdőszoba valamiért kimarad a buliból :) majd amikor átköltözünk egy nagyobb házba, a sajátunkba, akkor hatalmas kádat rakunk a fürdőszobába, és biztos, hogy sokat fürdünk majd együtt :D de arra még sajnos várni kell néhány évet...

2014. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép nagy kádunk van, amikor lehet, együtt fürdünk.
2014. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!