Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha ti tusoltok strandon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti tusoltok strandon vagy koleszba meztelenül akkor nektek fel szokott állni? És ha feláll akkor az ciki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott felállni.de ha áll akkor se tartom cikinek.Befelé fordulok.ott legalább nem látják
2012. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Csak ha együtt zuhanyzunk a haverokkkal. Ha így alakul, verjük is a répát együtt.
2012. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan azt tudom mondani mint az első.

A 22:18-as gondolom csak viccelt.

2012. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Hetero vagyok.

Nem áll fel pasikra:D

2012. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Nem áll fel.

Én már belebotlottam olyan zuhanyzóba is, ahol nem lehetett befelé fordulni a kialakítás miatt. Bár ez a kialakítás nagyon ritka. Ilyesmi volt: [link]


Nem túl diszkrét, ilyenkor a szokásosnál is jobban igyekszik az ember. :)

2012. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem fel szokott,de nem a többiekére,akkor is feláll ha egyedűl vagyok.Engem nem zavar,ilyenkor elfordulok,de ha a haverokkal vagyunk előttük nem takargatom.
2012. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

úszás után én le szoktam zuhanyozni, és ugye nem ruhába zuhanyzik az ember... Hát elején szinte mindig felállt (és nem vagyok búza, ha egyedül voltam, akkor főleg). Maga a helyzet miatt. Néha most is, de különösen nem érdekel. Befele fordulok, azt kész, de ha vki épp meglátná, az se érdekel, másnak is ez van lába között, és ha működik neki is, akkor neki se ismeretlen a helyzet :)

29F

2012. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Még sose állt másnak mkor ott voltam
2012. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7.

Csak azt nem értem, hogy miért áll fel a helyzet miatt?

Én lány vagyok, szóval nem tudom mire célzol.

Amiatt mert megy rád a víz, vagy meztelen vagy, vagy hogy érted, hogy a helyzet miatt?

2012. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Meg akik írták, hogy befelé fordulnak, aztán nem látják.

De egyszer ki kell jönni a zuhany alól, és ha még akkor is áll, akkor mit csináltok?

Ilyenkor, mikor áll csak úgy, mindenféle előzetes inger nélkül, nemi vágyat is éreztek, vagy csak úgy áll, aztán különösebben nem vált ki belőletek semmiféle gerjedelmet?

2012. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!