Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan jön ez az egész nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön ez az egész nagy naivitás és hazugság, hogy a férfi udvarol és a férfi kéri meg a nő kezét?

Figyelt kérdés

Manapság tudjuk mi megy, a nő választ és a nő kéri meg, hogy kérjék meg az ő kezét/ sikerül be egy baba és onnan már nincs visszaút. És akkor jön a mese, hogy a férfi tette meg ezeket a lépéseket.


Na de régen is így volt ez. Amikor én sikerültem be, apám még mindig nem jutott el addig, hogy anyámat feleségül kellene venni. Úgy jött a védőnő a ciki kérdéseivel, hogy ja azért, hogy több támogatást kapjanak? És akkor anya szólt, hogy jó lenne összeházasodniuk. Én 28 leszek, ők pedig az 50+ korosztály.


A nagy költőink is akikről tanultunk azért írtak olyan szépeket, mert kanosak voltak, csak ezt az irodalom tanár és az irodalom szerelmesei nem fogják belátni.


Mindig mindent a nő harcolt ki és utána jön a kamuzás a szerelemről.


ápr. 13. 07:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, anyukád védőnője egy igazi tipik itthoni mentalitású kiváncsi proli paraszt volt! Itthon még azt is megkérdezik pofátlanul mit dolgozol és mennyit keresel 1 hónapban 🤣🤣🤣

Kanadában nőtt fel a párom és a szülei is ott éltek 30 évet, ott nincs ilyen, és senki nem üti az orrát a dolgodba, sose kérdeznének ilyeneket, miért nem vagy házas a gyerek apjával meg végképp.

Amúgy valóban sokszor egy nő a gyerekkel próbálja a pasit maga mellé láncolni! Mivel a legtöbb pasi a jó kis gumi nélküli bele élvezős szexre nem tud nemet mondani, szépen felcsináltatják magukat, és így már bevannak biztosítva, holott ugyanúgy szétcsalják őket!

ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%

Mindig is a nő választott. Csakhogy soha ilyen szabadsága nem volt az embereknek ezen a téren.

A fogamzásgátlás elterjedése előtt egyértelmű volt, hogy ha beteljesül a szerelem, abból előbb-utóbb baba lesz. Amelyik leány pedig megesett, az már csak a harmadik vonalas férfiakból, özvegyekből választhatott. A vénleányság annyit jelentett, hogy a szülőkre, később pedig valamelyik testvér jóindulatára szorulva élte végig az életét. Ezt az opciót minden lány igyekezett elkerülni.

Olyan férfit próbáltak választani a lányoknak a szülők, akinek vagyonos a családja, jó a hozománya. Ha maguk is csórók voltak, az egyetlen esélyük az volt, ha nagyon szép volt a lány és a szexusával megfogta a módos fiút.

Általában viszont mindenki a maga szintjén házasodott: suba subával, guba gubával.

A fiú akkor tudott válogatni, ha módos családja volt, nagy földekkel, és még jól is nézett ki. A lány akkor, ha szép volt, vagy ha nem, akkor módos, nagy hozománnyal.

Ha se szép, se gazdag nem volt a fiatal, akkor maradt a maradék a saját szintjükön.De akkor is a lány választott, csak kényszerhelyzetben volt, ha nem akart vénlány maradni.

ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20%
10-es nem vagyok szellemi fogyatékos nyugi, tudtam hogy belém élvez! Viszont gyökér voltam, mert szerelmes voltam belé, but, naív és fiatal. Elhittem neki, hogy ő is szeretne gyereket, merthogy volt már róla szó...
ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
6: igen, a nők egojának jó ez. 25 évesen tapasztaltam meg azt, hogy jó lenne visszafogni az egomból, olyan szókimondó pasit fogtam ki. Rávilágított arra, hogy nem vagyunk különlegesek és csak mi hölgyek gondolunk túl dolgokat. Mi gondoljuk azt, hogy jajj biztos hiányzunk nekik/ ránk gondolnak lefekvés előtt/ mi vagyunk a tökéletesek számára, holott virágról virágra képes szállni a férfi gond nélkül
ápr. 13. 11:39
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat elég szomorú, ha szerinted minden férfi ilyen. A környezetemben nagyon sok valóban rendes férfi van, aki tisztelettudó, szereti a párját és gondoskodó férj/apa. Az a rossz hírem, hogy rossz körökben forogsz, mert valóban sok rendes férfi van.


25N

ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

14

Az ilyeneket ki kell dobni és keresni egy normalisat, aki szeret és értékel.

ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok nőnek sikerül olyan patnert találni, aki különlegesnek látja, rá gondol lefekvés előtt, nem csalja meg. Az hogy neked nem, szomorú. Ettől még nem kell így lenézni a férfiakat.
ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

17

Pasi a kérdező, és itt vezeti le a frusztráltságát és akarja elhitetni a nőkkel, hogy a párjuk igazából nem szereti őket.

ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Ma mar nem divat a hazassag meg a korai szules. Sot mar a gyerekvallalas is tanu bizonyos reteg kozt.
ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Nem minden nő szorul rá hogy kikönyörögje a lànykérést, házasságot. Vannak férfiak akik maguktól érzik azt, hogy a párjukkal akarják leélni az életüket, ezért megkérik, megbeszélik a részleteket aztán össze is házasodnak.

A gyerek meg nem csak úgy besikerül, 2 ember döntése, hogy védekeznek ellene vagy sem.

ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!