Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem és az új szomszédu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem és az új szomszédunk.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A feleségenmel 25 éve vagyunk házasok én 51 éves vagyok ő 48.

Nemrég a szomszédunkba költözött egy 38 éves személyi edző férfi.Köszöntünk egymásnak beszélgettünk egy kicsit mikor ideköltözött de azóta nem nagyon beszéltünk 1 hónapja lakik itt.Amikor a feleségem kint napozott a medencénknél akkor a férfi megbámulta őt és elkezdett vele beszélgetni a kerítésen keresztül.Be is jelölték egymást facebookon beszélgetni szoktak

Eggyik este este 11-kor is a szomszeddal irogatott nem titkolta meg nem takarja el a telefonját előlem láthatom hogy mit írkálnak.Arról kédezgette a pasi hogy az eggyik képén az interneten milyen étteremben volt mert ő is szívesen elmenne oda.Tegnapelőtt amikor hazaértem a munkából akkor ez a srác itt ült a nappalinkban és kávéztak.Elég bunkón reagáltam de a feleségem azt mondja hogy csak barátok.Ne értsetek félre nekem is vannak nöi barátaim és a feleségemnek is vannak férfi barátai hosszú évek óta,de látom hogy ez a pasi többet akar a feleségemtől és ez nagyon bosszant.Megbeszélték hogy mivel a srác személyi edző a feleségem hosszá szeretne járni edzésre.Eddig is járt konditerembe nem értem miért ehhez a sráchoz akar most menni.Párszor már veszekedtünk emkatt és félek hogy a feleségem viszonozza ezt az érdeklődéset.Tanácstalan vagyok mit tegyek ha felhozom a témát a feleségem féltékenynek néz és rögtön támad.



ápr. 20. 16:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%

Fugyelj, ha meg akar csalni, megfog. Nem tudsz mit tenni.

Legfeljebb szóvá teszed, hogy neked nagyon szembetűnő a a fickó szándékai. Ha tagadja legalább tudod hogy ő is benne van..

ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
6%

Tipikusan olyan a szöveg, mintha nő írta volna. Férfi ember nem itt mondja el a bánatát, nem itt kér “tanácsot”.

Az asztalra csap.

ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
55%

Szegyen a feleseged, ennyi ez hazassag utan igy viselkedni...


Megis miert ragaszkodsz hozza ennyire....

ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
89%
A férfi hiába akar tőle többet ha a feleséged nem akar tőle. Te minél inkább féltékenykedsz csak azt éred el, hogy neki megy panaszkodni, hogy nem bízol benne és a végén megcsal bosszúból, vigaszt keres nála.
ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
80%
Szex lesz ebbűl.
ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
75%

"Eddig is járt konditerembe nem értem miért ehhez a sráchoz akar most menni."


Mert a "srác" másképp fog vele "edzeni".

Viszket a nejed pecke. Idők kérdése mikor fognak együtt "edzeni" a háza minden területén.


Jobban teszed ha válsz, vagy keressel magadnak szeretőt.

ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es ha megtudnám hogy megcsalna rögtön válnék! De 25 éve együtt vagyunk 2 gyereket neveltünk fel nem hiszem hogy megcsalna.Csak annyit akarok hogy ezzel a sráccal ne beszéljen és ne találkozgassanak.Gondoltam arra hogy kamerát teszek a nappalinkba hogy mit beszélnek mikor nem vagyok itthon.
ápr. 20. 17:10
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Oké hogy önálló ember, és azt csinál amit akar, és simán eltudom képzelni hogy nem akar többet tőle, viszont figyelembe vehetné hogy téged ez zavar.
ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

"Csak annyit akarok hogy ezzel a sráccal ne beszéljen és ne találkozgassanak."


Akarni akarhatod, de a feleséged önálló személy és nem tilthatod meg neki mit csináljon, kihez menjen, kivel álljon szóba. Nem 5 éves és nem vagy az apja. A féltékenységeddel kezdj el valamit.

Ha fel akar szarvazni fel fog akkor is ha fejre állsz úgyhogy fölösleges a hiszti és a parancsolgatás, hogy mit tegyen a szomszéddal.

ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Noren1989 ***** válasza:
4%
Passzad meg a szàlyàt mindketteunek.
ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!