Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem és az új szomszédu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem és az új szomszédunk.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A feleségenmel 25 éve vagyunk házasok én 51 éves vagyok ő 48.

Nemrég a szomszédunkba költözött egy 38 éves személyi edző férfi.Köszöntünk egymásnak beszélgettünk egy kicsit mikor ideköltözött de azóta nem nagyon beszéltünk 1 hónapja lakik itt.Amikor a feleségem kint napozott a medencénknél akkor a férfi megbámulta őt és elkezdett vele beszélgetni a kerítésen keresztül.Be is jelölték egymást facebookon beszélgetni szoktak

Eggyik este este 11-kor is a szomszeddal irogatott nem titkolta meg nem takarja el a telefonját előlem láthatom hogy mit írkálnak.Arról kédezgette a pasi hogy az eggyik képén az interneten milyen étteremben volt mert ő is szívesen elmenne oda.Tegnapelőtt amikor hazaértem a munkából akkor ez a srác itt ült a nappalinkban és kávéztak.Elég bunkón reagáltam de a feleségem azt mondja hogy csak barátok.Ne értsetek félre nekem is vannak nöi barátaim és a feleségemnek is vannak férfi barátai hosszú évek óta,de látom hogy ez a pasi többet akar a feleségemtől és ez nagyon bosszant.Megbeszélték hogy mivel a srác személyi edző a feleségem hosszá szeretne járni edzésre.Eddig is járt konditerembe nem értem miért ehhez a sráchoz akar most menni.Párszor már veszekedtünk emkatt és félek hogy a feleségem viszonozza ezt az érdeklődéset.Tanácstalan vagyok mit tegyek ha felhozom a témát a feleségem féltékenynek néz és rögtön támad.



ápr. 20. 16:41
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
8%
*Kérd el a nejedtől azt a másik telót-ami érdekes.De nem is kell telot kérdezni, elég a másik kártya, hisz a telefonok dupla SIM-esek.
ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
23%

Azért készülj fel mi lesz ha összefekszik a tornatanárral.

Amit tudsz vagyonelemet elkülöníteni az legyen készpénzben és nálad. A cégedet lehet hogy fel kell számolnod és teljesen új saját tulajdonút indítani. Erről beszélj egy hozzáértő ügyvéddel.


A gyerekes vádaskodást fejezd be, azzal csak annak a majomnak a malmára hajtod a vizet. Legyél kedves, figyelmes a feleségeddel, elégítsd ki hogy ne vágyjon másra.

A kémkedés jól jöhet csak óvatosan nehogy lebukj. A házi wifi forgalmát rögzítsd egy hozzáértő segítségével, meg persze hallgatózhatsz is.

De mondok még jobbat: bérelj fel egy lotyót hogy másszon rá a faszira. Makd lelombozódik a nejed ha a szomszédból hallja ahogy a koma hangosan kefél valaki mást.

ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
17%
Mégis mit gondolsz, a feleséged még 25 év után is a te aszott testedet fogja kivánni? :D
ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
70%

"ha megtudnám hogy megcsalna rögtön válnék!"

Tudja ezt a feleséged?

ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
64%
Számomra érthetetlen, hogy 25 év házasság után sem tudsz bízni a feleségedben. Ezt a cirkuszt csináltad 25 éven keresztül, valahányszor egy másik férfi a feleséged közelébe került? Ha még ezek után is melletted van, akkor becsüld meg, és hagyd békén. Ne tedd pokollá az életét a féltékenységeddel, mert a végén ő fog otthagyni téged. Viselkedj úgy, hogy érdemes legyen neki melletted maradni, és nem lelépni a szomszéddal.
ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
76%
menj el te is edzeni es keres egy fiatal noi edzot.. akkor talan vissza vesz.
ápr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta ?
ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
87%
Inkább légy büszke arra, hogy olyan szép feleséged van, hogy egy fiatal férfi fitnesszedzőnek is felkelti a figyelmét. A feleségedben pedig bízz meg, ha már 25 éven át megbíztál.
ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem én vagyok az új szomszéd 😅😅
ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
8%

38 éves fiatal férfi, hol éltek ti? Itt Magyarországon az már bőven a vénember kategória.

Ha fiatal férfit akarna, 25 évessel jönne össze a nő, az még tényleg fiatal.

ápr. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!