Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok őszintén! Bénának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén! Bénának tartjátok, ha egy pasi a nyílt utcán odamegy hozzátok, és megszólít titeket, ismerkedést kezdeményez nálatok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Bénának nem béna, de eléggé fura csak úgy odamenni valakihez, hogy bocs nincs kedved ismerkedni? szerencsére nem volt ebben még tapasztalatom, de az biztos, hogy menekülnék. Nem tudhatod, hogy épp milyen hangulatban van és eléggé veszélyes az ilyen ismerkedés.


Az úgy más, ha pl hivatalban vagy bárhol máshol várakozás/hosszabb utazás közben elkezdtek beszélgetni, de én nem díjazom, ha valaki csak úgy rám tör.

2017. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem. Ez nagyban fugg a srac stiluastol. Mmmint ha kulturaltan probalkozik akkor az nem gaz, sot tok bator dolog

De kedvesen hamar elmondanam h jovore eskuszom.

2017. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tartanám bénának ennyitől, persze ha olyan dumával jön, akkor még megkaphatja ezt a megtisztelő jelzőt:D
2017. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tartom bénának, inkább bátornak. De ennek ellenére nem szeretem az utcai ismerkedést, bár hízelgő, de az utcán jellemzően azért vagyok, mert megyek/sietek valahova, szóval inkább csak zavar, ha valaki feltart. Plusz ki tudja, milyen hangulatom van, ha épp pocsék napom volt, akkor ez a legutolsó dolog, amire vágyom.
2017. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem béna, csak nem mindegy a stílus.

Tavaly nyáron volt velem olyan, hogy metrón ültem, ráadásul telefonoztam, szóval még nem is figyeltem annyira (baromira késésben voltam taliról, épp sűrűn bocsánatot kértem üziben... :D), és a velem szemben ülő srác, mikor felállt, hogy leszáll a következőnél, megszólított, hogy milyen csinos vagyok.

Van kedvesem, és a srác meg nagyon bátortalan volt -

következő mondatban elhadarta piszok halkan hogy vanebarátodmegismernélektetszel, de úgy, hogy meg kellett vele ismételtetnem, mert tényleg nem értettem, mit mond, ez kicsit ciki volt mindkettőnknek. De nem önmagában a leszólítás miatt, csak ő nyilván a bátortalansága miatt érezte kellemetlenül magát, én meg azért, hogy elismételtetem vele a kellemetlen részt, aztán meg "lekoptatom"... Biztos vagyok benne, hogy azt hitte, csak kamu szöveg, láttam az arcán. De azért korrektül zárt, megköszönte, szép napot kívánt, aztán szállt le. :)

Ettől függetlenül szerintem nagyon édes szitu volt, és feldobta a napomat, azért ritkán bókolnak így az ember lányának. Még ha csalódást is kellett okoznom. :)

Szóval önmagában szerintem nincs ebben semmi béna, csak meg kell találni az arany középutat. A "jó a segged kő'kóla" ultragáz, prolimódi (tudod, mint mikor a vén munkásfószer beszólogat), ha meg nagyon bátortalanka valaki, akkor azzal könnyű elrontani. De önmagában nem béna az odamenetel.

2017. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám bénának, sőt sztem becsülendő ha így mer lépni egy pasi. Csak az nagyon nem minden mit mondasz! Velem 1x előfordult 18 éves koromban hogy hazafelé sétálva oda jött hozzám egy fiú, megszólított majd elmondta hogy egy ideje figyel, tudja melyik buszokkal szoktam járni és hogy mindig egyedül lát. Hát sztem érthető ha kicsit megrémített hogy egy vadidegen ki tudja mióta figyel és ennyire tudja mikor merre megyek. Ha csak annyit mondott volna hogy egy busszal szoktunk menni suliba és ott vett észre az nem lett volna gáz. A lényeg hogy sztem simán lehet így is ismerkedni, csak át kell gondolni hogy közeledik az ember, mert ijesztő is lehet.
2017. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nem haveri körből jön éppen, haverok akik kuncogva bámulják a jelenetet, akkor teljesen okés.
2017. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én szeretek így iamerkedni. spontán ésnincs időm gondolkodni :)
2017. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem béna, de számomra elég creepy.
2017. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem béna, de. Nekem nőként már rengeteg tapasztalatom van az utcán való ismerkedésről. Sosem voltam ellene, de nem tudom miért 10-ből 10 esetben csak szexpartnert kerestek akik az utcán szólítottak le. Így aztán én már senkivel sem állok szóba utcán. Volt olyan is , aki már álló farokkal jött oda, úgy hogy megfogta a kezem és rátette a farkára. Erről ennyit. :)
2017. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!