Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a férfiaknak lehetetlen nem bénának lenniük?

Figyelt kérdés
Lehetetlen nem valami sablonos interview szerű "hogy vagy? micsi? és holnap micsi? és a hobbid mi? mióta vagy szingli? mit szeretnél rólam tudni? " beszélgetést folytatni?
2017. okt. 1. 09:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Vannak buta pasik, akiktől csak ennyi tellik. Tedd magasabbra a lécet és beszélgess intelligens, tanult pasikkal, hidd el, döbbenetes lesz a különbség.
2017. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem.


Te is gondolkozhattál volna és nem lettél volna 3 éves hisztis eljátszó, de még sem tetted. Ők miért tennék? Üres embernek üres kérdések járnak.

2017. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Mert a sok 0 kitöltöttséggel rendelkező női adatlapra olyan sok mindent lehet írni (az, hogy feldobja a kedvenc idézetét, vagy a "Lehetek az ördögöd vagy a démonod!! Vagy a legféltettebb angyalod ,aki melletted áll" kezdetű örökbecsű is 0 kitöltöttséget jelent).


Na meg, mikor írsz 6-8 kedves, értelmes sort, majd látod, hogy megnézte az adatlapod, és utána a leveled szó nélkül törli, akkor rájössz, hogy teljesen felesleges bármit is írni, a lényeg, hogy megnézze a fotód, ahhoz meg bőven elég, ha a levélbe egyetlen .-ot teszel, az már elég, hogy kattintson, onnan csak a fotó számít.


(megjegyzés: mindig minden nőnek írtam legalább 4-5 neki szóló sort, sosem használtam sablon levelet, és ha az adatlapon annyi infó nincs, hogy ezt a 4-5 személyes sort meg tudjam fogalmazni, akkor inkább hagyom a fenébe, nem írok neki.


Talán pont ezért hagytam fel a társkeresőzéssel, mert szökő évente találok olyan nőt, aki legalább annyi segítséget ad, hogy tudjak neki pár közvetlen mondatot írni a beköszönésben, és ha mégis, akkor még mindig ott van, hogy vagy tetszek neki, vagy várhatok újabb szökő évet.


Pedig nem tini lányoknál szoktam próbálkozni, sőt, pont azt láttam, hogy a fiatalabbak veszik komolyan, a 28-30+ korosztály meg lerendezi egy béna idézettel, aztán várja, hogy "a férfiak ne legyenek bénák")

2017. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
# 3 Sajnos nekem is ez a tapasztalatom.
2017. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

A beszelgetes ket emberen mulik. Ha szerinted gazul csinaljak, es ezt sokkal jobban is lehetne, akkor semmi se gatol benne, hogy ezt megmutasd - es akkor maris nem ilyen bena lesz a beszelgetes.

Ha meg ez nem megy, akkor nem igazan van alapod beszolni senkinek.


A legtobb tarkereson levo novel amugy tenyleg kb. lehetetlen ertelmes beszelgetest kezdemenyezni, mert egyreszt semmitmondo igenytelen adatlapja van a tarskereso nok min 90%anak, es a beszelgetesekhez se egyenlo partnerkent allnak hozza, hanem egyoldaluan varjak, h na mit tud ez a srac,


Szoval ja, tarskereson a nok nagyon nagy tobbsegevel lehetetlen nem benanak lenni. Es ez egyebkent piszok zavaro, h ennyire alacsony szintre kell lemenni.

Az egy masik kerdes, hogy a fenti peldak meg ennek is az also szintje, mert ennel azert lenyegesen jobban is el lehet adni a semmit.

2017. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

3. Te vagy akkor az ezerből 1, aki elolvassa az adatlapot.

Mert a férfiak is csak a képet nézik. Hiába írja oda a nő, hogy komoly kapcsolatot akar, tucatjával kapja a csak szexet akaró férfiak üzeneteit. 30-40 közötti férfit keresel? ugyanúgy rád ír a 20as 50-es is. Ha el is olvassa valaki, de figyelembe nem veszi, így én teljesen feleslegesnek tartom a kitöltését, csak a kép a számít mindenkinek, a férfiaknak is. a netes társkeresés az már csak ilyen.

2017. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

#6: nem hiszem, hogy ilyen különleges lennék.


Az biztos, hogy nekem fontos az adatlap, abból próbálom kitalálni, hogy legalább reális esély van e a kapcsolatra. Persze, 5 percig el tudom játszani, hogy én vagyok a bulibáró, és mellettem a discoban pörgés lesz az élete, de aki erre vágyik, az biztos, nem engem keres (és persze én sem őt).



Mondjuk az életkor az egyetlen, amit néha én is áthágok, de azzal a feltételezéssel szoktam megtenni, hogy egy 32-33 éves nő csak véletlen írta be (vagy jó régi az adatlapja), hogy 35-ig keres férfit, és az az 1-2 plusz év nem gond :)

2017. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%
#2 egyszer úgy megnézném hogy írsz valami értelmeset, mert eddig még nem volt rá példa.
2017. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mindkét nem társkeresős szerencsétlenkedéséről oldalakat lehetne írni.


És ez alatt nem arra gondolok, hogy például hogyan néz ki, mert az valahol adottság, hanem arról, hogy mit ír le az adatlapjára, hogyan kommunikál (a 0 válasz is kommunikáció) egy neki szimpatikus emberrel, és egy olyannal, akiről rögtön tudja, hogy egy nagy nem a válasz.



Sajnos egyértelműen siralmas a helyzet mindkét oldalon.


A fő probléma pedig, hogy mindenki a másikban keresi a hibát, beszélni sem lehet a témáról, mert rögtön megjelennek a szélsőségesek mindkét sarokban a szélsőségesek, akik szerint minden nő a királylányt játszó prosti, és minden férfi csak dugni akaró mocsok.


(kaptam már férfitől, nőtől is gyalázkodó levelet társkeresős témában itt a GYK-n, egyszerűen azért, mert képtelenek megérteni, hogy mindkét oldalnak vannak hibái, ha ezt leírod, akkor a végén mindenki rád fúj)

2017. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

76% látszik, hogy te is tapasztalt vagy ilyen téren, én teljesen ugyan ezt tapasztaltam amit te.


A legtöbb társkereső oldal persze csak azért van, hogy fizess nekik, ez a másik. Nekik nem érdekük, hogy találj bárkit, ez a csúcs poén az egészben, elvégre több eltöltött idő = több pénz. Az ingyenes oldalak is elvannak a reklámokból és jó marketing, hogy még több embert vonzzanak oda azzal, hogy milyen sokan van már rajta ez pedig ugyebár több ember több reklámot lát, azaz több pénzt kérhetnek a reklám felületért.


A női oldal sem egyszerű, ezt is kipróbáltam mert érdekelt, hogy néz ki és hogy mit csinálok rosszul. Elkeserítő szintén, de nagyon. Nem is gondoltam volna.

Regisztráció után annyi levél érkezett, hogy gyakorlatilag nem lehetett elolvasni mindet, olyan sok volt. Utána kb pár hét elteltével, normalizálódott a dolog, akkor csak napi 5-10 jött már. Ebből 99% "szia mizu", pénisz képek, aktmodell felkérések és sorolhatnám a sok idiótát... Aki hosszú levelet írt, az meg egyszerűen unalmas volt, olyan volt mintha állásinterjúra jönne hozzám.


Szóval pár év felesleges kínlódás után arra jutottam, hogy ez az egész egy bizonyos rétegnek működik, de a nagy többségnek csak pénzbe és időbe kerül az egész és teljesen felesleges. Persze vannak azért kivételek is, de nagyon ritka.


Az offline sajnos macerásabb és drágább, de sokkal kifizetődőbb, legalább is nekem az volt.

2017. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!