Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár hónapja költöztem össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja költöztem össze a párommal,de nagyon sok rossz tulajdonság derült ki róla, amit az udvarlása során nem tudtam,és rám taszítóan hatnak. ( Tisztaság hiánya, stb stb) Ennek fényében kevesebb is lett a szememben. Gáz, ha emiatt otthagyom?

Figyelt kérdés

Az előző nője 18 évig volt vele együtt, és szült neki két gyereket, és aztán megcsalta,és ott is hagyta a páromat. Nem volt sem a felesége, sem az élettársa.

Nem érzem jónak vele sem az együttléteket, és már kevésbé szeretek vele együtt lenni, mint amikor udvarolt.


2020. jún. 23. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetést megérne a dolog, ha az összeköltözés előtt minden flottul ment, de ha a beszélgetés hatására sem változtat, akkor én is dobbantanék a helyedben.
2020. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem véletlenül mondják, hogy lakva ismerszik meg az ember. Belelátsz úgy a másik életébe, ahogy előtte nem, rálátsz a szokásaira, és nem olyan hülyeségekre gondolok, hogy hol nyomja a fogkrémes tubust, hanem pl higiénia hiánya, környezetére igénytelen stb. Könnyen ki lehet ábrándulni így.
2020. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Mi a kérdés??
2020. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ár megkaptam rá a választ, az előző hozzászólóktól. :)
2020. jún. 23. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésedre azt válaszolom, hogy cseppet sem gáz, ha olyan tulajdonságai miatt hagyod el, amik általad nem tolerálhatók, amiket nem tudsz elviselni a másiktól egy életen át. Mondd meg neki, miért szakítasz. Aligha változik meg, de ez is elképzelhető, csak kicsi a valószínűsége.
2020. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Azért érdekes ismerkedés lehetett az, ha nem derült ki róla, hogy koszos, büdös. Ha meg ez csak most kezdődött nála, annak azért lehet vmi oka.
2020. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lakva ismerszik meg az ember, ahogy a többiek írták az előző hozzászólásokban.

Nincs mit hozzáfűznöm.

2020. jún. 23. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem,egyáltalán nem gáz. Valaki írta, hogy egy beszélgetést megér a dolog. Szerintem még azt sem. Ha 18 évig élt együtt valakivel, akkor már bőven 30 fölött van, ebben a korban az ember már nem változik. Mégsem egymást keresitek, van ilyen. Ne érezd emiatt rosszul magad, jogod van eldönteni, hogy kivel akarsz együtt élni.
2020. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt így, hogy menet közben jöttem rá dolgokra, amikkel nem akartam együtt élni. Ez teljesen rendben van. :)
2020. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!