Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti összeházasodnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeházasodnátok egy olyan emberrek akit nagyon kedveltek, de nem vagytok szerelmesek belé?

Figyelt kérdés

28 éves lány vagyok és lassan már 3 éve nincs párkapcsolatom. Nagyon szeretnék már magamnak valakit, de sose jön össze. Egyrészt az én igényeim is nagyok és úgy érzem, hogy ez idővel még inkább nőni fog, másrészt meg azért én is öregszem, néhány év és már a kutyának se fogok kelleni. Sokat dolgozom, de nagyon magányosnak érzem magam. Van egy nagyon jó barátom, már lassan 10 éves a barátság. Ő igazából már az elején szerelmes volt belém, de én nem és nem is hiszem, hogy az leszek. Ő 10 évvel idősebb nálam. Nagyon szeretem a társaságát, mindenről tudunk beszélgetni, viszont ez nem szerelem és fizikálisan se vonzódom hozzá. Ő mindig próbál rábeszélni, hogy menjek hozzá ettől függetlenül is, hiszen rengeteg mindent tudna adni nekem. Nem lennénk magányosak, anyagilag is biztosabban lennék így... Azt is mondta, hogyha nem menne a szex, akkor azt se erőltetni, csak legyek vele.


Nem tudom mit csináljak, mert nagyon egyedül vagyok és lehet tényleg nem érdemes a "szőke hercegre" várni és én meg öregszem...


Ti mit tennének



2012. máj. 17. 16:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vonzódsz hozzá, akkor nagyon boldogtalan leszel vele.

Hiába lesz férjed, meg gyerekeid, egy olyan férfival élni, aki iránt még vonzalom sincs, az kegyetlen dolog.

Gondolj bele, vele kell ÉLNED, csak szexeltek, mert olyan nincs, hogy egy 38 éves férfi ne kívánná a szexet!

Hogy fog menni neked?

Becsukod a szemed, hogy majd csak túl leszel rajta, vagy hogy?

És a gyerekeket hogy fogjátok "nemzeni", nyilván nem lombik programmal!

2012. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kezdenék kifutni az időből és kedvelek valakit,de tudom, hogy nem lennék szerelmes és mindezek mellett a fizikai vonzalom meg van, akkor igen. Ha viszont ezutóbbi nincs meg, akkor biztosan nem.
2012. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%
A barátság is jó a magány ellen. Gyakorlatilag ez is az lenne, papír nélkül is.
2012. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

Hát, fogós.. :)

A fizikai vonzódás elég fura dolog ám..

Anno dolgoztam egy szórakozóhelyen, és jött egy új kolléga. Eleinte csak néztünk a kolléganőimmel, hogy hogy néz ki.. abszolút nem volt egy adonisz!! Egyáltalán nem volt az esetem!! Soha semmit sem tudtam volna Vele elképzelni, merőben más párjaim voltak! Aztán ahogy együtt dolgoztunk egyre jobban megismertem, sokat beszélgettünk, és egyszer megbeszéltük, hogy elmegyünk egy hétvégére a nyaralójába, de mint csak haverok, bár azt tudtam, hogy Ő többet érez, mint barátság.. Ki tudja mi történt, lehet csak az ital, vagy nem tudom, de egymásba gabalyodtunk.. hát, nem akarom részletezni, de olyat kaptam Tőle, amit előtte soha senkitől, pedig volt néhány kapcsolatom! Aztán szerelem lett a dologból.. Hát, a szex.. öhhömmm.. mindegy, a lényeg, hogy az élet sokszor olyat produkál, amit soha nem gondolnál!!! Nem tudhatod mi sülne ki a dologból! Ez volt a fizikai része!

A másik fele, pedig, hogy először csak lakjatok együtt, próbáljátok ki! Aztán ki tudja.. Bármi lehet! Mi vesztenivalód lehet???? Légy bátor, adj esélyt magadnak a boldogságra!! Sok szerencsét!

2012. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

De a nem szerelmi kapcsolatnak ilyen vége is lehet.

2012. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
00.07 - de együtt maradtatok végül?
2012. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled , kérdező ?
2022. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!