Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor voltatok először szerelm...

Mikor voltatok először szerelmesek? Mi lett köztetek? Mi lett a vége a dolognak? Ha nem jött össze mennyi idő után felejtettétek el?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy a szerelem egy életre szol meg hogy 1 van belőle, de én most általánosságban kérdezem:) Gondolom értitek.
2012. márc. 10. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

igazán őrülten szerelmes 16 évesen lettem. másfél évig tartott, elhagyott. Utána rá 2 évvel ismertem meg a barátomat, amikor már én is azt hittem nem lehetek újra szerelmes. Ő egyébként még most is gyakran eszembe jut azt hiszem mindig bennem marad mint első szerelem, pedig soha nem akarnám őt vissza, főleg h nagyon boldog vagyok a barátommal és azt érzem ez az igazi szerelem, nem úgy mint az elsőnél, h vak hanem én az eszemmel és a szívemmel is őt akarom. Remélem örökre így maradunk :)

21L

2012. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 22 vagyok a párom 27 8 éve vagyunk együtt.Most lesz az esküvőnk.Nekünk sikerült.Sokan irigykednek a kapcsolatunkra,hogy látszik mennyire boldogok vagyunk együtt.Jó érzés ezt hallani...:)
2012. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam inkább az a kérdés, hogy "mikor leszek már szerelmes?"

23F

2012. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes, vagy "szerelmes"? Mert sokszor hittem azt, hogy az vagyok, de ténylegesen csak 1x. Nem lett jó vége. Úgy értem vége lett. És lehet, hogy szerelem tényleg csak egy van, és aztán megint csak "szerelem" jut. :(
2012. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elso Igaz rozsaszin kodos esztelen szerelem 18 evesen ert el 21 voltam mikor szakitottunk. Megcsalt mert megfolytottam a azerelmemmel. Fiatalok voltunk o is imadott engem de felt a tul korai elkotelezodestol. Ezutan volt egy 8 honapos kapcsolatom egy nagyon rendes sraccal de titokban ujra osszejattam az exxel , se vele se nelkule allapot volt, nem birtuk kiheverni egymast. 8 honap utan szakitottam a rendes sraccal mert rajottem hogy nem jatszhatok vele. Szerintem ha nem akkor talalkozunk ma akar o is lehetne a ferjem. ezutan ujra probaltuk az elsobel 2 honap utan jottem ra hogy mar sosem lesz ugyanaz. Szakitottunk, es ra ket hetre ismertem meg a mostani ferjem. Szeretem ot de az a rozsaszin kod sosem volt meg, mar nem mertem/tudtam annyira belemerulni az erzesekbe mint az elso szerelemnel. 9 eve vagyunk hazasok 2 gyerekkel es remekul megy minden, o a tarsam egy eletre, de van hogy elnosztalgiazok az elso szerelem erzeserol
2012. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

15 évesen ismertem meg az első szerelmemet! :) Imádtuk egymást, gyönyörű pár voltunk. 3 évig jártunk, amikor közös megegyezésből szakitottunk, pedig mindenki azt hitte, h ennek lakodalom lesz a vége. Talán,ha néhány évvel később ismerem meg, akk tényleg házasság lett volna belőle, de igy...túl fiatalok és tapasztalatlanok voltunk még, a végén már mintha testvérek lettünk volna. :( Még mindig nagyon tisztelem, és az volt tini korom legjobb 3 éve. :)


1,5 év múlva megismertem egy fiút, akibe első látásra beleszerettem. 2 éve együtt vagyunk jóban-rosszban.


21/N

2012. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

16 évesen ismertem meg, első pillanattól kezdve megvolt a közös hullámhossz, és furcsa módon mindenki úgy vette körülöttünk, hogy összetartozunk. Pedig akkor még csak barátkoztunk, aztán egyszer bevallotta, hogy szerelmes. 7 évig tartott egyfajta se veled se nélküled kapcsolat, hol jártunk, hol szakítottunk, hogy "csak" barátok voltunk.

Nem bántam meg, nagyon fontos része volt az életemnek. Nemrég beszélgettünk és örülök, ha látom, hogy boldog a családjával.


És most valami hasonlóban vagyok, azt hiszem... nem vagyok biztos benne, de minden tekintetben hasonló a szitu... nagyon mély lelki kötődés, közös hullámhossz, mindent megbeszélünk, és ott az erős vonzódás is... Nem tudom, mi lesz belőle!

2012. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16 évesen ismertem meg az első barátomat 1 évig tartott, akkoriban a volt barátomnak a csaja ahol tudott ott kavart be. Úgy hittük, hogy kibírja a kapcsolatunk egy hülye r*banc kavarásait, tévedtünk.

Majd 19 évesen ismertem meg jelenlegi páromat, aki már a Vőlegényem, idén esküvő.


23/N

2012. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 voltam, ő 37. Iszonyatosan belezúgtam, aztán mire a tettek mezejére léptünk volna, kiderült, hogy nős. Úgyhogy nem lett belőle semmi. De azóta sem voltam annyira szerelmes senkibe.
2012. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16 évesen.

Azóta is együtt vagyunk, de már teljesen más dolgokat érzek. Mélyen szeretem, és máshogyan más "lángon" mint bárkit ezen a Földön. Persze már kijózanodtunk, de így még jobb:D


21-L 22-F

2012. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!