Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a legnagyobb bajod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb bajod a testeddel? A férjed elfogadja, vagy csak nem vesz róla tudomást, esetleg szóvá teszi?

Figyelt kérdés

Nekem minden testi negatívum megvan, ami csak ruha nélkül látszik.. A férjem elég nehezen fogadta el ezeket, de mára észre sem veszi. Név nélkül is elég gáz írni ilyenekről, szóval ha jönnek hasonló válaszok, talán én is leírom, de egyelőre hagyjuk.

Nektek milyen problémáitok vannak magatokkal, és a férjetek hogy áll hozzá? Gondolok itt szülés utáni dolgokra is, de leginkább előtte levőkre, hogy akkor mik voltak (ha voltak) a problémáitok, és ez hogy hatott ki a legintimebb -a férjetekkel való- kapcsolatotokra.

Köszönöm a válaszokat!

A moderátort megkérném, hogy (gondolom, több kategóriába is illene a kérdés, de) hagyja ebben a kategóriában, mert kifejezetten a legfontosabb 'családi kapcsolat' érdekel a negatív testkép/önértékelés/stb tükrén belül..

Köszi



2012. máj. 27. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én amit sosem tudtam elfogadni magamon,de a férjem imádja.

1.Az arcomon a szemem alatt van egy anyajegy.Sima,picike.A férjem azt mondja,hogy szépségpötty,csak éppen nem a szám felett van,hanem az arcomon.

2 A nagy mellek.Én ki nem álltam,hogy 90/C vagy 95/C melleim vannak (hízástól függ)

A férjem odavan érte.

2012. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Striás a hasam és a mellem, emellett szép kis kötényhasam is van a terhességnek köszönhetően. Ugyan nem a férjem és nem a gyerekem apja, de szeret így is és gyönyörűnek talál (Van szemüvege :D)
2012. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem olyan hatalmas problémám, nincs magammal. A vőlegényem is meg van teljesen elégedve,ha nem lenne akkor nem lennénk együtt. Azért van velem mert tetszem neki úgy ahogy vagyok. És minden normális kapcsolatban így kellene lennie.
2012. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A striás has (csak mellé pluszban minden testrész) nekem is megvan, mert hirtelen nőttem, és hirtelen híztam, és a bőröm nem akarta követni.. Te fel szoktál venni bikinit? Engem a mai napig zavar, pedig már nem vagyok tini.
2012. máj. 27. 19:45
 5/12 A kérdező kommentje:
A férjem úgy áll ezekhez a dolgaimhoz (tényleg nem kevés..), hogy hozzám tartozik, "persze jobb lenne ha nem lenne", de szeret és vonzónak talál így is. Ruhában tényleg el tudom adni magam, minden önkritikával egy 10-es skálán 8-as, de amint nincs smink és ruha, talán a 3-ast elérem.
2012. máj. 27. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár..:D


-A jobb vállamon könyökig majdnem ilyen az egész (más betegségben szenvedek,születési rendellenesség,de csak erről találtam képet:) : [link]

- Az elől lévő fogaim között van egy nagyobb lyuk,az egyik elülső porcelán,mert kiütött korcsolyázáskor,a mellette lévő is beültetett fog,de arra még nem volt pénzem,hogy megcsináltassam,így lötyög,és alig tartja a gyökér,tehát marhára óvatosnak kell lennem.

- Az előző problémából adódva(vagyis hogy beültetett a fogam,relatív idegen anyag van a számba) gyulladt az ínyem,ezáltal véres a fogmosás minden alkalommal,hiába használok nagyon lágy fogkefét-direkt erre való fogkrémet-szájvizet.Sok a lyukas fogam is,mert kisebb koromban buta módra nem mostam rendesen,hiába lett rámszólva..utólag rettentően bánom.

- Kicsit husis vagyok( bár arányos a 160 cm, 51 kg), szóval van pocim is..bár nem vészes.

- A melleim nagyon kicsik( 70A-s melltartó) és mellé még nagyon formátlanok is.

- Apámtól genetikailag szőrösséget örököltem,úgyh jó erős sötét szőröm van.

- Régebben,pedig minden borotválás után intim tájékon úgy néztem ki mint egy aknamező,annyira érzékeny volt a bőröm..


Lassan 21 éves vagyok..még csak..és már ennyi bajom van :D


De kérdező,minden felsorolt ellenére, van egy intelligens jópasi párom lassan 2 éve, sok barátom, szerető családom, suliban is jól teljesítek. Van stílusom, vagány vagyok, sokan kedvelnek, van véleményem, szeretem az életet, az állatokat.


Mindenki az ismeretségit körömből tolerálja a dolgokat, nem furcsa nekik, így szeretek. Hisz ez vagyok én:)

2012. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel, de csalok egy kicsit. Magasított derekú alsó vagy egy kendő a csípőm köré.:)
2012. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs olyan sok problémám de az is elég, hogy ne tetsszek magamnak.

-Relatíve kicsi, 80B-s mell mert nagyobbat szeretnék. Az egyik mellem picivel teltebb a másiknál, bár ezt csak én látom felülről, a páromnak fel sem tűnt.

-Túl nagy mellbimbóudvar a mell méretéhez képest.

- 165 cm-hez 65 kg-ra híztam fel az elmúlt másfél évben 55-ről :/ Részben hála a mozgásszegény életnek- bár előtte sem mozogtam többet- és a fogamzásgátlónak. Szóval elég husis vagyok szerintem :/. Ebből következően gyűlölöm az úszógumikat a csípőmnél, illetve összeér a combom.

- Narancsbőr és striák a gyors növekedés, hízás miatt. :/


Ennyi problémám van magammal de elmondása szerint ezek nem problémák és imádja őket. Sőt! Mindig elmondja, hogy mennyire imádja a melleimet, a fenekemet, a pocimat. :)

20N

2012. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Kiskoromban a szüleim rosszul vágták a lábkörmeimet, így a nagylábujjaim nem túl nőiesek, randa "kalapács" ujjak, csúnyán ránőtt a bőr a körömre. A jobb lábujjamat már megműtötték, így az egész elfogadható lett, de a bal továbbra is ronda, és mivel nem gyulladt, várnom kell, míg lesz pénzem a műtétre. Nyitott cipőt soha nem hordtam, a strandra járás mindig is kész horror volt számomra, pedig az alakom nem rossz :( Rendkívüli módon érzékeny vagyok erre a témára, de a párom szereti a lábaimat, ez némileg vigasztal.

2. A szeméremajkaim kicsit lógósak és salátásak, illetve "rücskösek" (bocs, ha csúnyán fejeztem ki magam, jobb kifejezés most nem jutott eszembe), emiatt is mindig rosszul éreztem magam. Párom kifejezetten imádja, hogy ilyenek.

3. Nagyon dús és erős a szőrzetem intim tájakon, és mivel a bőröm is rendkívül érzékeny, a szőrtelenítés kész horror számomra, csak a borotvát viselem el, azt sem túl gyakran. Vagyis gyakran vagyok borostás. Még soha nem volt belőle gondom.

4. A metszőfogaim picit ferdék, emiatt egyes hangokat pöszén ejtek ki, plusz van egy kis lyuk is közöttük (nehezebben tisztíthatók), amit ugyan betömtek, de akkor is látszik közelről. Ez ugyan nem olyan feltűnő testi hiba, de mindig is zavart. Csodák csodája, a kedvesem a pöszeségemet is szexinek találja.

Néha úgy érzem, kifejezetten nekem "fejlesztették ki" :D :D

2012. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom mindig azzal traktál, hogy hájas vagyok. Egyébként 168 cm magas vagyok, és 50-53 kg között szokott mozogni a súlyom. Ruhába nem látszik rajtam se semmi, de ha görnyedek a számítógép előtt pl. akkor van egy vékony kis úszógumim, és a combom is olyankor "szétterül" és kétszer akkorának látszik, mint amúgy. Engem nagyon zavar, hogy ezek miatt piszkál, mert olyan régóta mondogatja már a magáét, hogy most már engem is zavar, és még pulóverben is behúzom a hasam, amint eszembe jut, hogy oldalról vajon mekkora úszóguminak látszódhat. :(
2012. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!