Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mulik el a szerelem egy...

Mikor mulik el a szerelem egy házassagban? Mért lehet hogy 2 év után még szerelmesebb vagyok mint mikor házasodtunk? Barátnőm szerint kémiailag 2 év mulva elkéne tünnie

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 09:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Nalunk 25 eve nem mulik, tehat en nem mondanam, hogy el kell mulnia
2012. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%
Ez nem törvényszerű, hogy x év múlva elmúlik. Ez sokmindentől függ. Nektek jó a kapcsolatotok, szeretitek egymást, ez így van rendjén. xy évig simán lehetsz szerelemes. Vannak párok, akik azt állítják, hogy 25 év múlva is szerelmesek, bár szerintem inkább mély szeretet.
2012. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell elmúlnia. Mint példád is bizonyítja lehet fokozni a szerelmet.

Mi már 9 éve vagyunk együtt és minden egyre szebb és jobb.:)


A kémiai törvények is azért vannak, hogy néha rácáfoljunk.:)

2012. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Na, tessék, itt, az első válaszoló :) 25 év:)
2012. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
9%
Attól is függ mit hívsz szerelemnek....
2012. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
A rózsaszín köd a kémia, amikor a realitások nem játszanak szerepet, sokan azt tartják csak szerelemnek, na az nem tart két évnél tovább. A szerelem, a tartós már nemcsak kémia, ott összekapcsolódnak a hétköznapok a kémiával. Ha ott is helytáll a kapcsoltotok, igazi szerelemről beszélhetünk.
2012. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nekem meg tart a rozsaszin kod
2012. máj. 31. 10:00
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
Az nem baj. Tartson is!De azért gondolom a realitásoknak is van helye az életedben. Munka, csalad, stb. Na az a tartós szerelem kémiával ötvözve. :)
2012. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes vagyok belé! Mint egy kis hülye, álmodozva nézem a karját amivel megsimogat, boldogság önt el ha ránézek...néha úgy érzem tiszta hülye vagyok, pont bennem is felmerült ez, hogy ez mennyire normális, jobban szeretem mint eleinte!
2012. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk már 24 éve tart, nem tudom, el fog-e múlni valaha is.
2012. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!