Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akarok férjhez menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok férjhez menni, miért nem képesek ezt megérteni a szüleim?!

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd ha írsz pár konkrétumot(kor, van-e párkapcsolatod, miért nem akarsz férjhez menni, stb.), akkor válaszolok.
2012. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem az, hanem orvos szeretnék lenni, külföldre megyek, és most nem a levegőbe beszélek...és akkor jönnek, hogy melyik férfinek kéne egy orvos nő? Mondom engem nem érdekel, nekem ez fontosabb.

21/N orvostan-hallgató

2012. júl. 15. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Amikor majd 40 évesen még mindig hajadon leszel,akkor bele fognak törődni..Addig meg te se foglalkozz ezzel a témával. Ha szóba kerül,mond hogy beszéljetek másról,a téma téged nem érdekel..ennyi
2012. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg nagyvárosban szeretnék dolgozni valahol modernebb gondolkodású emberek között. Gondolom ott nem ritka a hozzám hasonló gondolkodású.
2012. júl. 15. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a hivatásodnak mi köze ahhoz, hogy férjhez mész-e vagy sem. Ha megtalálod a megfelelő férfit, akivel együtt akarod leélni az életedet, összeházasodsz vele, de közben megmaradhatsz orvosnak is. A kettő nem zárja ki egymást.
2012. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Falun, kisvárosban sem ritkább az ilyen felfogás. Egyszerűen csak képtelenek elfogadni, hogy nem lesz unokájuk.
2012. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarok férjhez menni, miért nem képesek ezt megérteni a szüleim?!"


Ezt úgy írod mintha az ő engedélyük nélkül nem maradhatnál hajadon. Nem vagy már gyerek, te tudod a legjobban mi tenne téged boldoggá. Hogy a szüleidnek ez nem tetszik? Hát istenem. (Különben se lehet tudni soha hogy mit hoz a jövő)

2012. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy majd mész, ha visznek :D aztán te meg eldöntöd, mikor vigyenek :D Mondd, hogy neked más vágyad sincs, csak egy férj, de ha egyszer nincs.. nincs mit tenni. :D


a kecske is jól lakik, a káposzta is megmarad. és te meg csináld azt, amit szeretnél. :) Ja, az összes orvosnő ismerősöm, osztálytársam férjnél van. Van belőlük pár :)

2012. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Mert ők is azt gondolják, amit per pillanat én is: sok fiatal egyetemista lány gondolja magát túl komolyan a férjhezmenéshez- úgy gondolják hogy ők most már nagy egyetemisták, igazi karrierjüknek élő komoly biznisszwumenek, akiknek az életébe nem fér bele oly prózai dolog, mint a házasság. De még nagyon fiatal vagy, 21 évesen még legalább háromszor fordul a nézeted az élet sok területén. Ezzel a szüleid is tisztában vannak, de a helyükben én hagynálak, amíg magad is rájössz.
2012. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, én 27 évesen ugyanígy vagyok. Tanulok, dolgozom, hogy majd külföldre költözhessek.

Nem akarok férjhez menni, és gyereket szülni, egyelőre legalábbis semmiképp.


Szerencsére az én szüleim elfogadják a döntésemet.

2012. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!