Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Közel 12éve élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Közel 12éve élek férjemmel, de szinte nincs olyan nap, hogy ne veszekednénk. Én tényleg igyekszem neki mindenben a kedvébe járni, megcsinálok mindent. Rendbe lehet ezt hozni, hogyan, és mit tegyek? Hogy elkerüljük a mindennapos vitákat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknél a kérdéseknél mindig az az érthetetlen, hogy miért mentél hozzá?!?!?!


Persze ha mindketten eléggé akarjátok, rendbe lehet hozni, de hát innét ezt nemigen lehet megmondani...

2012. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak halkan írom: nekem is volt ilyen házasságom... férfi vagyok. Szörnyű volt! Én nem veszekedtem, mert teljesen távol áll tőlem, de megéltem a napi cívódást és évekig éltem benne! Éveken keresztül süllyedtünk és süllyedtünk. Északa felébredtem, éveken át, kb. 3-kor, 4-kor és kiültem a konyhába. Néztem magam elé, és ilyeneket kérdeztem magamtól, hogy ki ez a nő, honnan ismerem, hogy lettem én ilyen alantas proli, cigány, barbár, egyáltalán, hogy küzdöttem le magam idáig? Aztán megráztam magam, elmentem, most 18 éve olyan házasságban élek, hogy soha, de soha nem veszekedtünk, nem hangzott el hangos szó, cívakodás, semmi, büszke is vagyok magamra, nagyszerű lányunk van, csak békét és harmóniát tapasztalt mióta él, és visszanyertem az önbecsülésemet is!
2012. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel elég régóta életek viharos házasságban, azt mondom, - bármilyen furcsán hangzik is elsőre -, hogy ti így vagytok boldogok. Ha nem volnátok, akkor már régen elváltatok volna.
2012. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az igazi ok miert civakodtok? felgyulemlett fusztacio? mi a baj nezz magadba. Nem ert meg ? nem szeret? meg kell talalni az okot ha kezelni akarod
2012. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak mi nők gondoljuk hogy a pasinak az kell hogy mindenben a kedvében járj, és akkor harmónia és béke lesz az eredmény. A nagy francokat. Ez nem kapcsolat amit te írsz le, hanem kiszolgáló egység a részedről. A férfit ez nem boldogítja. Neki önálló véleménnyel rendelkező, magabiztos nő kell, aki tisztában van a saját értékeivel. Mindezt azért írom, mert én is megéltem a fentieket. Aztán elegem lett a kedvében járásból. Kezdtem magamra is figyelni, és igazi nőként viselkedni, kívül, belül. Rám is cuppant a drága férjem hamarosan. Próbáld ki. Ezt a jelenlegi felállást hiába folytatod, látod nem segít. Egy próbát megér a tanácsom.
2012. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy az 5-ös hozzászóló nekem címzett valamit. Jól értettem? Én vagyok a pasi, aki azt írtam, hogy most már harmóniában és békében élek. Ezt akarnád kikezdeni?
2012. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk is pont ez megy,nap mint nap!borzalmas!a párom mindenért szól.ha sokat nevetek azért,ha szomorú vagyok azért,ha fogyózok azért,ha 3,5 éves gyerekünket beirattam oviba azért,mert biztosan kell a szabadidő nekem azt mondja!ha elakarok menni dolgozni az a baj,ha itthon vagyok akkor ő tart el...!és sorolhatnám!már tényleg nem tudom hogy ki vagyok egyáltalán.tehát ha erre van megoldás írjatok mert engem is nagyon érdekelne.és a válás nem megoldás!
2012. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nincs sajat eleted akkor a ferfi tulajdonanak fog tekinteni es nem becsul meg.megoldas a sajat hobby vagy munka es sajat barati kor legy ontudatos onnalo igazi no.szervezz vele programot kettesben csabisd el ot vedd a kezedbe a dolgokat.
2012. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves hatos!

Én írtam az ötös választ. Hízelgő rám nézve hogy azt hiszed a te válaszodra reagáltam, pedig nem. Azt sem tudom mit írtál, mert nem olvastam végig a kommenteket. Egyszerűen az a véleményem amit leírtam. Ha beletrafáltam neked valamibe akkor legyen jó napod:-) Én csak egyszerűen leírtam, hogy nekem ebben a szituban mi vált be.

2012. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
No így utólag elolvastam, hogy mit kommenteltél. És csak azt tudom mondani, hogy gratulálok, hogy volt erőd és bátorságod váltani, és most békében és harmóniában élsz. Csak azt nem értem hogy miért gondoltad hogy ezt bárki is ki akarná kezdeni. Fura, hogy magadra vetted ezt a dolgot. Ez elgondolkodtató.
2012. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!