Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemmel 6 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel 6 éve vagyunk együtt, azt mondta nekem, hogy már nem szert engem annyira és el szeretne válni! Mit tehetnék, hogy vissza szeressen belém?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata azt kérem írja le, tényleg fontos lenne, de ötleteket is várok, köszönöm!

2012. okt. 11. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
De miért nem? Kérdez rá, mert így nehéz találgatni. Esetleg van valaki más mert akkor fejre is állhatsz nem fog semmit érni.
2012. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Biztos, hogy van valakije, ha el is akar válni. Ne erõlködj, mert annál jobban fogja mondani. Tegyél ugy mintha, te is elfogadod. Talán akkor észhez tér.
2012. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nincs senkije, és persze rá is kérdeztem, hogy miért,azt mondta, hogy ő sem tudja megmagyarázni, és hogy ez neki is nagyon nehéz, jövőre gondoltuk az egyházi esküvőt, mert a polgári csak két tanús volt, ő pedig szeretett volna egy rendes esküvőt is...


De azt mondta, hogy szeretne harcolni a kapcsolatért!


Tényleg jól jönnének az ötletek!

2012. okt. 11. 23:01
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyereketek van?
2012. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek!
2012. okt. 11. 23:02
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Feleséged nem szeretne gyereket?
2012. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mindketten szeretnénk gyereket, de előbb a kapcsolatunkat kell megmenteni!
2012. okt. 11. 23:10
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit romantika jót tenne a kapcsolatnak talán hívd el egy vacsira.
2012. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor el akar válni, vagy harcolni akar a kapcsolatért? Ez kicsit ellentmond.. Drukkolok, hogy végül az utóbbi mellett döntsön. Hátha csak átmeneti mélypont..
2012. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg biztosan nem tettél meg neki valamit, amire régen vágyik. Beleunt és ugy látja, már nem akar veled élni.Viszont az is elõfordulhat, hogy valóban szeret, csak igy akar a válással rád ijeszteni, hogy elérje,amit szeretne.
2012. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!