Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségemmel, már 7 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel, már 7 éve együtt vagyunk, ő 16 volt, én 20 amikor megismerkedtünk. Sajnos csak én voltam neki az életében és múltkor fel is vetette ezt a témát. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Azt mondta,hogy szeret ezért nem akarna megcsalni, gondolt arra, hogy tartsunk szünetet és akkor mindenki azt csinál amit akar és akivel. De nem akar megbántani.
2010. nov. 8. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

nem akar megbántani...

csak mássaol dugni..

mást sz*pni...


csupa jóindulat.

2010. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

A feleséged burkoltan arra utal, hogy már nem szeret téged, csak gyáva azt mondani, hogy akkor most váljatok el.


És sajnálom, de tőlem fogod meg tudni: nem, nem szeret. A szemed közé hazudott.


Legjobban úgy jársz, ha elfogadod, leültök, és még most megcsináljátok a vagyonfelosztást, és akkor a lehető leggyorsabban vége lesz a válási herce-hurcának. Nem is beszélve az anyázós, egymást sértegető rész is talán kimarad.

2010. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pff.....Sajnos csak te?? Inkább örüljön neki!! A mai világban ez igen ritka és szerintem becsüljétek meg egymást, ő meg legyen boldog, hogy nem tette szét másnak, meg nem használták ki stb...

Keserű tapasztalatok árán akar rájönni?? Elhiszem, hogy ebben nincs sok tapasztalata, de férjes asszonyként gondolkodhatna felelősségteljesebben is. Csak, mert ő másokkal hetyegni akar?? Eszem megáll! Te meg elég nagy birka vagy, ha ezt eltűröd, sőt még támogatod is ebben! Jól van szívem, menjél csak, kúrasd szét magad a fél várossal, egy év múlva várlak szeretettel! Összeteheti a két kezét, hogy ilyen férje van, mert mások kitették volna már a szűrét!

Ne haragudj, hogy ezt írom, de lehet, hogy nem sok értelme van erőlködni a házasság megmentésén, mert neki ez már komolyan jár a fejében, addig piszkálja a csőrét, míg úgyis kipróbálja, azt hiszi kimaradt a jóból...pfff

És mivel nem ismeri a másik(keserű) oldalt, úgyis addig kerülgeti a dolgot, míg meg fogja lépni. Akár a te "engedélyeddel", akár anélkül. Megtehetitek, de semmi sem lesz olyan SOHA TÖBBÉ, mint azelőtt volt, ha újra folytatjátok, sőőőt, szerintem jobb lenne békében elválni.

Az ilyen emberek nem szeretik egymást, aki félrelép a másik meg engedi.

Bocsi, ha sértő voltam, de talán elgondolkodtok rajta...

2010. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, meg kellene becsüljön téged a feleséged jobban...én is álmodoztam, h az lesz majd a férjem, akivel előszőr...és h majd mindig vele...aztán jól átcseszték a naív hülye kis fejemet...azóta volt 5 pasim, és nem vagyok rá büszke.

Szerintem sem szeret már téged, ha ilyet mond, vagy ha mégis, az a baja, hogy nem visztek újdonságot a szexbe. Olvass erről, és próbáljátok ki más helyszínen, más pózban stb. Tedd fel magadnak a kérdést, mielőtt beleegyezel, hogy kipróbálja mással. Neked fájna? okozna-e érzelmi törést? m ha igen, rámehet a házasságod. :S

2010. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megértem a feleségedet!És ha nem szeretne, akkor gátlástalanul megcsalna, de nem teszi!Szerintem természetes,hogy kíváncsi,hogy milyen mással, végülis Te vagy az első az életében!Én azt mondom, hogy ha menni akar, akkor engedd el, és ha igazán szeretitek egymást, akkor úgyis újra egymásra találtok majd!Hidd el, hogy rá fog jönni, hogy az egyéjszakás kalandok meg sem közelítik azt, amikor olyannal szeretkezik, akit szeret!Ha pedig mégse találna vissza hozzád, akkor nincs értelme még évekig húzni a dolgot!Esetleg próbáld meg feldobni a szexuális életeteket, kérdezd meg tőle, hogy mire vágyik...
2010. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem lenne az a pénz, hogy visszaengedjek egy nőt magam mellé újra, miután gyorsan megdugatta magát mindenféle jöttmenttel, csak azért, mert a divat manapság úgy diktálja. Aztán ha rá három hónapra rájön, hogy újra ki kéne próbálni? Én meg járjak nemibeteg gondozóba, hátha egyszer gumi nélkül is kipróbálja?


Nálam az, aki kapcsolaton kívül lefekszik mással, akár engedéllyel, akár engedély nélkül, az kifejezi, hogy véget vet a kapcsolatnak. Ja persze, ő megcsal engem, én meg cserébe adjam meg neki a kényelmet és a biztonságot, hogyha nem jön össze az egyéjszakás, akkor bármikor jöhet vissza a biztonságos anyagi és szerelmi viszonyba? Épeszű ember ebbe nem menne bele...

2010. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!