Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemmel egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel egy éve vagyunk együtt, sajnos ő csak havi 1-2szer kívánja a szexet, most viszont hogy babát tervezünk, megy neki kétnaponta is. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A magasztosabb cél érdekében "feláldozza" magát .

Most kell valamit bedobni hogy extra orgazmusai legyenek és ezentúl is könyörögjön egy kis szexért :)

2010. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez azért van, meg megnőtt a hormonszintje, vérbővebbé válik a test minden felülete, de a bimbók és a szeméremtest is.

Én is ilyen voltam az elején a terhességnek.bárcsak most is úgy lenne.Ne hagyd kihűlni a tüzet, ha nagy pocakja lesz és megszült utána sem, mert nagyon elromolhatnak a dolgok.Gratulálok:-D

2010. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló nagyon buta.
2010. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Mármint az első válaszoló:-))
2010. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja most nézem, még csak tervezitek, de hülye vagyok, azt hittem terhes.ne lehet, hogy terhes?
2010. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne feküdj le vele két naponta, még akkor sem ha nagyon kívánod. Mond meg neki, hogy annyira rászoktatott a havi egy két alkalomra, hogy te már nem vágysz másra. Ha kellőképpen felidegesítetted ezzel & veszekedni kezd veled, akkor meg csak mosolyogva, idegesség nélkül, mond meg neki, hogy na látod kicsim, ilyen érzés, amit te csinálsz velem. Ha szeret Téged felfogja fogni, hogy szükséged van erre, nyugodtan mondhatod neki, hogy nem csak az élvezett miatt, hanem mert csinosnak & vonzónak találod Őt. Gondolom amikor összejöttetek, sem havonta feküdt le veled. Ez önző dolog, nő létemre mondom.
2010. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Élvezet egy "t". Nem vagyok ennyire műveletlen.
2010. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Sajnos az elejétől kezdve havi 1-2, csak voltak egészségügyi problémák, amit természetesen megértettem és nyugodt voltam hogy ha megoldódik, akkor rendben lesz minden (ő is megnyugtatott hogy szerinte is a rendszeres az legalább kétnaponta).
2010. dec. 14. 08:11
 9/11 anonim ***** válasza:
És megoldódtak az egészségügyi problémák?
2010. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már több hónapja megoldódtak, de utána sem lett sűrűbb az együttlét...
2010. dec. 14. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!