Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sajat nev megtartasa miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajat nev megtartasa miert reagalnak furcsan az emberek baratok ismerosok?

Figyelt kérdés

Nemreg ferjhez mentem nem 20 evessen es lanykori nevemet megtartottam.Mindenki kerdi na es hogy hivhatun ezutan?

A valaszom egyszeru ugyanugy megtartottam a lanykori nevem olcsobb praktikusabb es szebb.

Az osszetartozast nem a nevvel fejezzuk ki es egymas kozott egymast ugyis csak a becenevunkon szolitjuk.

Miert kapok kritikat ez miatt miert nem tudjak az emberek elfogadni azt hogy mi igy szeretnenk.



2012. nov. 5. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

mit foglalkozol azzal amit mások gondolnak?

a feleségem is megtartotta a saját nevét és senki nem problémázik ezen ... rossz a társaságod

2012. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Manapság ez már nem ritkaság, nem értem miért reagálnak furcsán az ismerőseid, egyre többen megtartják a nevüket.
2012. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Én sem fogom felvenni a vőlegényem nevét.

Különleges nevem van, nem szeretném elhagyni. Ha pedig mögé csapnám az övét, akkor nagyon hosszú lenne a nevem, ráadásul dr. dr. lennék, ami szerintem fellengzős és idétlen is. Nekem nem tetszik úgy.

2012. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem semmi gond a név megtartásával. Én is megtartanám, az tuti.
2012. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Mert mindenki magából indul ki, a saját normáit tartja helyesnek. Ők nyilván felvették a férjük nevét, ezért ütköznek meg rajta, hogy valaki meg nem teszi ezt meg.

Ha egy olyan nőnek mondanád el, hogy megtartottad a neved, aki szintén ezt tette, egy pillanatig sem tartaná furcsának.

2012. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell elfogadni, de megérteni talán csak meg lehet azt a véleményt, hogy ez nem a szokásos módja annak, hogy kifejezd: a férjedhez tartozol. Oké, hogy ti tudjátok, meg nem ez a legfontosabb, meg blabla, de ha annyira szereted, ezt is megtetted volna érte. Azért itt vmi nem kerek. Pont.


Aztán ezzel a véleménnyel nem kötelező foglalkozni, én is azt mondom. De a miértjét már tudod, hiszen ezt kérdezted.

2012. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Baromira nem a néven múlik. Nagyonr itka családnevem van, a férjem meg Kovács. Megtartottam a sajátomat. Felajánlottam neki, hogy mindketten lehetünk kötőjelesek is, de nem akart iratokat cserélni. Maradtunk saját néven.

A leendő gyerek viszont kötőjeles nevű lesz. Részéről az is rendben lett volna, ha csak az én nevemet kapja, egyetlen ok miatt lett kötőjeles: van már egy gyereke és mégis látszódjon, hogy testvérek lesznek.

2012. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért a szépség is beleszól a választásba. Én egy ronda nevű férfi nevét biztos nem venném fel.
2012. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezek valami falusi vénasszonyok, akik ilyenbe beleszólnak?
2012. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtartottam a saját nevemet, pedig nem különleges, Szabónak hívnak. Ja, és a jegygyűrűmet sem hordom. Egyesek szerint ez felháborító, én meg kiröhögöm őket. Én tudom, hogy férjnél vagyok, nem másoknak mentem férjhez.
2012. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!