Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elmondanátok a szüleiteknek,...

Elmondanátok a szüleiteknek, hogy felnőtt fejjel, amikor már ti is gyereket neveltek rájöttetek szép lassan, hogy mennyire nem jól viszonyultak hozzátok, és ezért volt boldogtalan a gyerek és kamaszkorotok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesen felesleges csinálni a feszültséget.
2012. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már a jó öreg Shakespeare megmondta:

Ha segíteni már nincs mód a bajon, adj túl minden keserves sóhajon

Ki azon jajgat ami megesett, a régi bajhoz újat keresett.

2012. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
...jó, öreg...
2012. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont arra nagyon figyeltem a legelejétől, hogy az én gyerekeimmel semmiképp se kövessem el ugyanazokat a dolgokat.
2012. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem,szerintem is felesleges...Viszont,én is figyelek arra,hogy ne legyek olyan,mint az anyám.erre külön megkértem a férjemet is,hogy segítsen benne.Mert hiába tudom ésszel,hogy mit,hogyan a beivódott minta sokszor kiütközik,és nagyon erősen kell akarjam a változást.
2012. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Levander válasza:
Lehet... De ez azért elég nagy arcon köpése a szülőknek, akik mégis csak felneveltek... Így vagy úgy, de fel...
2012. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem. A legjobb tudásuk szerint neveltek.
2012. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En megmondtam. Imadom anyamat de sok problemam volt kesobb a gyermekkori nyomasbol. Tudom, hogy nem akart rosszat. De latta a kovetkezmenyeket es megsem segitett nekem csak amikor mar lemultam 20. En tudom, hogy anyam nagyon szeret es nagyon jo ember. Elfogadta amit mondtam neki es megertette vegre, hogy en nem tudom elni az o eletet! O elcseszte de en nem szeretnem! Ma mar o is elvezi az eletet a sajatjat!
2012. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Megmondanám nekik.
2021. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!