Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért mondják mindig a barátnőjükre/feleségükre, hogy hisztiznek?

Figyelt kérdés
Sokan csak figyelmet szeretnének a párjuktól, de ezt nem kapják meg és akkor le lesznek szúrva, hogy hisztiznek, a párjuk meg erre fogja azt, ahogy viselkedik velük, hogy pl elhanyagolja őket, vagy csúnyán beszél velük és hasonlók. Szerintetek?

2013. máj. 24. 14:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%
Mert a nők tényleg hisztiznek, és ezt nőként mondom. Sok esetben az érzelmeik mindent elvakítanak és képtelenek logikusan gondolkodni. Ha valaki figyelmet akar, akkor nem úgy kell viselkedni mint egy agyatlan kisgyerek, hanem eléállni, és megmondani neki felnőtt módon, hogy ezt meg ezt szeretnéd. De a nőknek van ez a mániájuk, hogy semmit sem mondanak ki, hanem találja ki az illető. Aztán meg vannak sértődve, hogy nem gondolatolvasó. Azon kívül talán el kéne gondolkozni, hogy egyáltalán mennyire szerető kapcsolat az, ahol elhanyagolják a nőt, csúnyán beszélnek vele. De a nők ezt is képtelenek logikusan végiggondolni, és elhagyni az illetőt miután kapott esélyt, hogy megváltozzon és nem tette. Ehelyett erőszakosan meg akarják változtatni, és közben jól szenvednek mert ez ugye nem fog sikerülni.
2013. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%

Tudni kell bánni a nőkkel. A legtöbbször beválik, ha jól megdöngetem, néha egy kis ajándék, vagy engedek neki valamiben és dorombol, mint a macska.

Egy haverom panaszkodik, mindig, hogy állandóan húzza az húzza, nyaggatja a felesége, régi sérelmeket dobál fel neki újból és elégedetlenkedik. Ő valahogy nem bír vele. Néha adok neki tanácsot akkor elvannak egy darabig.

2013. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom hisztis, pedig én vagyok a nő. Egyébként baromi vicces, mert nála a hiszti mindig azzal indul, hogy "már megint hisztizel". Ezt így közli velem. Eleinte néztem nagy szemekkel, hogy mivan? aztán rájöttem, hogy legjobb védekezés a támadás alapon csinálja.

Szerintem amúgy legalább annyi hisztis pasi van, mint nő.

2013. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Szerintem egy nő akkor hisztizik, ha valami gondja van, de az lenne a legegyszerűbb, ha elmondana a párjának mi a gond. Hiszen egymásért vagytok, meghallgatjátok egymás próblémáját, tehát legyen egy nő is szókimondó a hiszti a helyet. Esetleg, ha még se ilyen lenne és hisztizne, akkor a férfinak megkéne kérdezni, hogy mi a baja, mit segítsen. Ezzel meg az a baj, hogy akkor se mondják el a nők és megy tovább a hiszti. Na de könyörgöm, ha már egyszer nem mondják el a nők a gondjukat, akkor, ha mi férfiak megkérdezzük akkor válaszóljanak már a nők...
2013. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert tényleg hisztis vagy ha bármi van ezzel akarják lerendezni. Barátom eljátszotta párszor hogy ha nekem valami nem tetszett, mást akartam akkor rögtön "ne hisztizz már", így akarta elérni hogy csak az lehessen amit ő akar. Hamar rájött hogy ez nem jó taktika.
2013. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni, de szerintem nagyban függ az adott férfitól, hogy nő hisztis-e vagy sem. Eddig 3 hosszabb távú kapcsolatom volt, de csak az egyikben lettem hisztis hárpia, a másik kettőben nem. Pedig én mindháromban ugyanaz voltam, a férfi nem volt ugyanolyan. Szóval ha a férfi okot ad arra, hogy a nő hisztis legyen, akkor úgy kell neki. Tanuljon nem normálisan viselkedni.
2013. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hisztis nők, és olyanok is, akiknek egyszerűen rosszul esik vmi, és mernek szólni... és vannak olyan férfiak, akik mind a két esetet elkönyvelik hisztinek, mert utóbbi esetben is könnyebb ráfogni, hogy hisztizik, mint belegondolni, hogy ők mit csinálhatnak rosszul (pl. elhanyagolják a feleségüket, és azért mer szólni a nő, hogy ez neki nem tetszik). Persze sok hisztikirálynő is van, aki nekiáll olyanért toporzékolni, ha a pasi nem a romantikus filmet akarja megnézni a tévében minden este vagy ha véletlenül beszél egy másik nővel... na, azok megérdemlik a hisztisnek nevezést. Csak sajnos nem mindegyik hisztisnek beállított nő igazán hisztis.
2013. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na igen én is ezt mondtam amit az utolsó. Vannak olyan pasik akik úgy gondolják hogy ha ők akarnak valamit akkor az úgy van és kész, de ha a nő mást akar és meg akarná beszélni akkor az hiszti.
2013. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

12 ...


13 Üdv a klubban. Szinte ugyanez van.


17 "Vannak hisztis nők, és olyanok is, akiknek egyszerűen rosszul esik vmi, és mernek szólni... és vannak olyan férfiak, akik mind a két esetet elkönyvelik hisztinek, mert utóbbi esetben is könnyebb ráfogni, hogy hisztizik, mint belegondolni, hogy ők mit csinálhatnak rosszul (pl. elhanyagolják a feleségüket, és azért mer szólni a nő, hogy ez neki nem tetszik)"


Ennyi az igazság, örülök, hogy valaki átlátja. Persze vannak hisztis nők, meg hisztis pasik is, de ha így nézzük, akkor teljesen más. Azért egy romantikus sorozatért sipákolni, vagy bajlódni egy régóta tartó problémával, amit a másik nem ismer be, nem ugyanaz...

2013. máj. 24. 20:26
 20/22 anonim ***** válasza:
35%

utálom a hisztit, játszmázás az egész. vagy megmondja, h mi a baja, vagy puffogjon magában.

értelmes felnőtt ember legyen képes verbálisan kifejezni magát. ha nem megy, akkor így járt.


nem csak párkapcsolatban van jelen az ilyesmi, hanem a család más relációiban is.

2013. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!