Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem húsz év együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem húsz év együttlét után most lelépett azzal, hogy "most már élni akar". Hogyan lehet ezt ép ésszel elviselni? (Elsősorban családos hölgyek válaszára lennék kíváncsi. )

Figyelt kérdés

Igen komoly egzisztenciával rendelkezem. Mindig mindent megkapott tőlem a párom, mindig a tenyeremen hordtam.

Komoly cs.ház, komoly autók, sok-sok külföldi út.

(pl. csak tavaly négyszer voltunk nyaralni valamelyik tengerparton.)

Ő bolti eladó. Az egyik vevőjével lépett le, aki nála is 10 évvel fiatalabb.

Csináltatott egy új frizurát, hogy "modern" legyen.

Alul leborotválta magát csupaszra, mert az szintén "annyira modern".

Persze a 10 évvel fiatalabb szerető is "modern dolog".

...és azzal hagyott ott, hogy "most már élni akar".


Én meg azóta is csak lesek ki a fejemből, és persze szedem a nyugtatókat.


Ez manapság tényleg így megy?

Semmiféle családi, vagy anyagi gondjaink nem voltak.

Nem iszom, nem dohányzom, nem csaltam meg és nem is vertem.

(Egyik barátom szerint lehet, hogy jobban megbecsült volna, ha néha meg lett volna "legyintve".)

Még a fizetését is teljes egészében szabadon elkölthette, hiszen nem kellett beszállnia soha a rezsibe sem.

(Most nem tudom, hogy hogyan fog kijönni a minimálbéréből, ha neki kell fenntartania majd magát?!)


Látom én a tévében, hogy állandó kérdés bizonyos celeb körökben, hogy "ki éppen most az aktuális párja?"

Nem divat manapság sem a hűség, sem a fix párkapcsolat.


(Még ide kívánkozik, hogy a szeretője sincsen eleresztve anyagilag.

Megtudtam, hogy elvált és gyerektartást fizet az exének.)



2013. máj. 26. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
75%
Én az írásodból azt veszem le, hogy nagyon rá vagy kattanva erre a nekedaztánmennyipénzedvan dologra. Lehet, hogy ő is ezt unta meg.
2013. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
87%

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, azonnal válj el mert még a szerető gyerekét is a nyakadba varrja.

Azonnal ad be, a gyerekelhelyezési kérelmet, amibe kéred hogy a gyereket nálad helyezzék el.

2013. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
91%

Valami csak hiányzott az életéből.Erre mást nem lehet mondani.

Én pontosan olyan életet élek, mint a Te feleséged, amíg otthon volt.A férjem jól keres, kertvárosi hatalmas házunk van, kocsik, egy kamasz fiunk, én csak azért dolgoz 4 órában, hogy emberek között legyek, de ez nekem elég is, a 4 óra letelte után száguldok is haza.

Szóval valami csak nem volt kerek, ha lelépett, nekem meg sem fordult még ilyen a 19 év alatt a fejemben.

Megfogja bánni szerintem, és pár nap, esetleg hét múlva ott fog állni, hogy fogadd vissza!

2013. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
85%

Hat nezd! Ma mar nem divat a huseg.

20 ev hazassag utan, gondolom, minimum 40 evesek vagytok.

Ez lehet akar kapuzarasi panik is. Gyerekek vannak?

2013. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sajnálom, de sztem hagyd a francba, aki menni akar menjen.Ha nagyon vissza akarod kapni(úgy tűnik, h igen), akkor ne csinálj semmit, várj.Majd rájön talán, h milyen nehéz manapság egy normális, megbízható pasit találni, én tudom.
2013. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
86%
Hiányolom a soraidból az érzelmek említését...itt most csak a pénzről írtál, ez meg kevés egy kapcsolathoz.(Legalábbis nekem biztosan.)
2013. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
42%
eddig is voltak szeretői,és pénzel is le fog húzni
2013. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
89%
nehéz ügy! de nekem fura h annyit irsz az anyagi körülményekröl! a kocsikon,nyaralason és pénzen kivül nem irod miben tamogattad öt! figyeltél ra vagy annyira pénzt kerestél h az elmaradt?20év utan egy harmonikus kapcsolatbol nehezen hihetö h csak ugy lelép!
2013. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
85%
Nem klímaxol? Lehet a folyamatos házimunka ment az agyára. Szoktatok beszélgetni?
2013. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
86%
Sokat írsz a pénzről. Jó megkapott mindent, amit meg lehet venni. De figyelmet/törődést kapott?
2013. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!