Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha 10 év együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 10 év együttlét után is előbb választanám a családomat mint az élettársamat! Most pénzügyiproblémái vannak a szüleimnek és párom nem akar segííteni! Normális az hogy emiatt szakítanék a párommal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 16:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Helló, a szüleid nem az ő szülei, ezt ne feledd.
2009. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha elég súlyos a helyzet megfontolandó.. 10 év után nem képes segíteni a szüleidnek?? Meg, ha jó a kapcsolatod a szüleiddel és választani kell nyílván őket választja az ember, mert biztosabb pont, mint egy pasi..
2009. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Az első jól mondja. A te szüleid nem az ő szülei.

De ez függ attól is, hogy mondjuk olyan pénzügyi probléma, hogy el kell adni a házukat, vagy ha kisebb? Mert ha kisebb, akkor továbbra is fennáll, hogy a te szüleid nem az övéi.

2009. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
első válaszadó?nem értelek!Én segítenék az ő szüleinek!
2009. ápr. 3. 16:59
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Eléggé nagyvonalakban adtad meg a helyzetet, így nehéz megítélni. Ismerni kellene a szüleidet, tudni, hogy kivételesen kerültek nehéz helyzetbe, vagy alapvetően nemigen tudnak bánni a pénzzel. Utóbbi esetben elég frusztráló lehet a párodnak, ha esetleg azért nem juttok soha egyről a kettőre anyagilag, mert a pénzetek a szüleid megsegítésére megy.
2009. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy te segítenél az ő szüleinek, de nem várhatod el tőle automatikusan, hogy a tieiden segítsen. Biztos megvan az oka, hogy miért nem akar. Lehet saját véleménye. Én ezért nem szakítanék, tiszteletben tartanám a döntését. (És megnézném, hogy én hogy tudok segíteni)
2009. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az én véleményem viszont az hogy nem fogom éhen veszni a szüleimet!Ez olyan ha lenne egy fiam és csinálna valami rosszat akkor is a fiam marad!
2009. ápr. 3. 17:14
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem írta, hogy hagyd éhen veszni a szüleidet. Én is azt írtam, hogy megnézném, hogy ÉN hogyan tudok nekik segíteni. De szerintem a párodnak joga van a külön véleményhez.
2009. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem fog adni,nekem sem ad!ő egy sporolos,vagyis nagyon nagyon sóher!
2009. ápr. 3. 17:26
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Álljon meg a menet, azt nem engedi a párod, hogy te segíts a szüleidnek, vagy neki kellene adni rájuk is pénzt? Esetleg téged is ő tart el?

A te dolgod, ha elhagyod emiatt, de abban ne reménykedj, hogy egyhamar olyan embert találsz, aki családostul tart el.

2009. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!