Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak mit tegyek jo-e vagy nem,? Van egy pasi aki a barátom, de nem akar végleg velem de a sex együttlét klassz . Akkor? Mi? Csak barát? Sexre kellek neki de ha jo nekem is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
baráti sex :D sexfriend xD bár sztem egy idő után,vmeik részről sztem több alakul ki a barátságnál,és érzelmileg jobban vonzódik a másikhoz,többet kezd el érezni iránta
2010. jan. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyugi, ebből még akármi is lehet. Még az is.
2010. jan. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerető csupán.Ha neked ez így jó,akkor semmi gond.Csak ne akarj tőle többet,mert csalódni fogsz.
2010. jan. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adjál időt a kapcsolatnak, majd kiderül mi lesz belőle.
2010. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá írásokat.jol hangzik jo olvasni .Bár jo irányba haladna ,de sajna nem tudom mi lakozik a pasi gondolatában ,lelkében.Nagyon jol indult ez a találkozás Utánna az első randi .Meg az első közös esti eggyüttlét.De azota sajnos semmi még nem is láthatom ,mert ugy járkál hogy ne lássam .Én naygon szerelmes lettem ebbe a pasiba.Sms -t de csak is akkor ha én először irok valamit.Kicsit rosszul érzem magamat ,de érzem meg kell tennem mert hiányzik .és nem érdekel akárki is mit gondol ,hogy hülye vagyok hogy nyomulok utánna,.de nagyon szeretném elérni a célt és megkapni őt.Nem tudom mi lakozik az ő lelkében .Lehet hogy ő is szenved meg én is .Adjatok jo és helyes tippet ti hogy csináljátok ,mert én sem akarok kinos helyzetbe kerülni .
2010. jan. 10. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!