Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó ötlet szexel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet szexel zsarolni a párunkat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 14:25
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
89%
Szóval prosti akarsz lenni? Menj ki a sarokra és majd kapsz pénzt..abból behetsz magadnak amit akarsz.
2013. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
96%
A zsarolás belőlem kihozza az állatot,szóval ha valaki ilyet csinálna még aznap kihajigálnám a cuccait az ablakon
2013. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
97%

Pár, társ, szerelem, barát= azért vagyunk vele együtt mert jó vele leni feltétel nélkül

Prostituált= anyagi haszonért cserébe sexuális szolgáltatást nyújt

Miért gondolod azt, hogy neked kellene adnia valamit?

2013. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
94%
leni = lenni
2013. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ennyi erővel meg is mondhatnád neki hogy mennyi lesz egy menet. Nem lenne egyszerűbb? Meg szerintem az lenne a lényege hogy mindkettőtöknek legyen jó, ha ez nem így van akkor már régen rossz, ha meg így van, mi alapján zsarolod? Mondhatná ő is hogy addig nincs szex amíg nincs vacsora :D
2013. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
97%

nem vesz meg neked pár sz.ros cuccot és te erre bedurcizol és nem luffantassz vele? :)

Hát tudod lehet lesz más, aki szívesen kefél vele vásárlás nélkül is! :)

Hogy jön össze a kettő egyáltalán?

És mégis hogy lesz a mérleg? 1 kefélés=1 estélyi ruha?

2013. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
67%

te vagy a csaj, aki hisztizik, h a párja motorozik?

szánalmas vagy :s

2013. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
70%

Csak azt nem értem a kérdező miért nem válaszol ha már feltette ide a kérdést és rabolja az időnket...

(P.S. valaki csináljon nekem egy kis madártejet, fázok)

2013. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
5%
Jó nekem bevált de csak finoman tedd. Pl hogy meghozna a keved a kufirchoz meg ilyenek. Meg milyen jo lenne ez a ruha stb de nálunk ez már úgy beváltnhogy mondja holnap megveszem ha este... Vagy van hogy még akkor megveszi csak párszor átvertem hogy mégse volt semmi ezért inkább utólag jobban szereti vqgy ad rá pénzt. Együtt élünk mi már de én nem dolgozom ezért vele vetetem a cuccokat
2013. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Milyen lány????
2013. máj. 26. 15:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!