Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másod unokatestvérek összeháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másod unokatestvérek összeházasodhatnak?

Figyelt kérdés
Az már vérfertőzésnek számít? Mi erről a véleményetek?
2013. máj. 29. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Tudtommal összeházasodhatnak jogilag. Bár szerintem elég undorító dolog, akárki akármit mond. Nem érdekel, hogy az már genetikai szempontból nem veszélyes, szerintem a világon épp elég ember van, aki nem a rokonunk..
2013. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
A jelenlegi törvények szerint igen, még az elsők is. De azért gyermekvállalás előtt érdemes elbeszélgetni egy orvossal.
2013. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

A másodunokatestvér azt jelenti, hogy a szüleink unokatestvérek, a dédnagyszülő közös.


Szerintem ez már nem túl közeli rokonság.

2013. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pedig elég közeli :)
2013. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Látom, itt divat a rokonházasság, de aztán ne sírjatok, ha végtag nélküli mutánsokat szültök. :)
2013. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Brrr. Én ismerem és jóban is vagyok még a harmadunokatesómékkel is, szóval számomra ez fujj, nagyon is vérfertőzés.
2013. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is ismerek olyan embert akinek a szülei másodunokatestvérek, és hát kancsal, görbék a fogai, és elég csúny arca van ami miatt folyton szenved! Nem rég tudta meg hogy a szülei rokonok. Most eléggé ki van és gyűlöli és megveti őket!
2013. máj. 29. 21:20
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, majd az okosok megmagyarázzák, hogy nem azért van. :) Igaz, ne zavarja őket, hogy sok arab országban (pl. Irán), épp emiatt van annyi testi- és szellemi fogyatékos.
2013. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez undorító.
2013. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
95%
Vérfertőzés ide vagy oda,az utódokra kellene gondolni.Rengeteg veszélyt rejt magában.
2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!