Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másod unokatestvérek összeháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másod unokatestvérek összeházasodhatnak?

Figyelt kérdés
Az már vérfertőzésnek számít? Mi erről a véleményetek?
2013. máj. 29. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Eléggé kiábrándító, szerintem. Van a másod unokatestvéremen kívül, még a Földön 7 milliárd ember, miért pont akkor egy rokonnal kezdenék ki(hisz az végül is)? Egyébként meg lehet figyelni, hogy sokkal szebbek azok a gyermekek, akik pl. fél vérek, az eltérő gének miatt.
2013. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%
Összeházasodhatnak és nem vérfertőzés. Sőt, nem is lesznek mutáns gyerekeik, ahhoz ennél sokkal közelebbi rokonságban kell lenni és akkor is főleg olyan esetben ha ez több generáción keresztül történik.
2013. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kislány koromban megesett, hogy szerelmes voltam a másodunokatesómba, de inkább olyan plátói rajongásnak nevezném. ma már az is lehetetlen lenne, h megcsókoljam :)

van a világon 1000 ember, akivel jó párost alkothatunk, nem a rokonok közül kell házastársat választani.

2013. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sosem fogom ezt megérteni. Hallottam már ilyet, hogy valaki félve, kétségbeesetten mondta, vagy akár ide írta, hogy beleszeretett a másod, harmad unokatestvérébe és, hogy ez jogilag törvényes e, mit fognak gondolni, mondani mások. Az, hogy beleszeretek valakibe nem egyetlen hosszú pillanat alatt történik, ha csak ez nem szerelem első látásra, amit rokonok esetében kétlek. Mindenki megálljt tud parancsolni az első alkalommal mikor érzi, hogy vonzza Őt a másik, ha akar. Annyi ember van a földön, de csak az országban is. Még olyannal sem jönnék össze soha, aki ugyan része a családnak, de mondjuk nekem nem vérrokonom, gondolok itt mostohatestvérekre, vagy gyerekekre az előző házasságból, akik a korosztályunkat tekintve az unokatestvéreim lehetnének. Nekem ez nagyon furcsa, mindig azt mondjuk, hogy az különböztet meg minket az állatoktól, hogy mi gondolkodunk és nem ösztönösen cselekszünk, elgondolkozom ilyenkor..
2013. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyszüleim első unokatestvérek. Egy alpokaljai kis faluból jöttek, nagyon elzárt, így elég kemény beltenyészet volt arrafelé. Mivel kisebbségiek(vendek), le voltak akkoriban nézve, ezért esély sem volt egy "rendes" házasságra.

Ami nekünk mák, hogy a családban nem volt genetikai betegségre hajlam. Ugyanis a rokonházasságnak nem csak társadalmi, hanem genetikai következményekkel is jár: ha közös génkészletben van egyfajta genetikai betegségre való hajlam, akkor annak az esélye, hogy a gyerekeken kijöjjön, megsokszorozódik.

Ami vicces, hogy másik nagyapám első feleségével unokatestvérek voltak, és azért adták őket össze, hogy egybentartsák a családi vagyont.

A gyerekük elhalt a pociban, az asszony pedig hullamérgezést kapott.

Ezért a dédnagyszüleim gyorsan örökbefogadtak egy lányt. Ez volt a nagyanyám.

Voltam is genetikai vizskálaton emiatt, mert mint kiderült, mindkét ágon voltak durva dolgok. Több betegségre való hajlamot találtak. A biztonság kedvéért az ország másik feléből "hoztam" férjet.

2013. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!