Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok, asszonyok! Mit választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Mit választanátok? Pénz vagy szerelem? (lent)

Figyelt kérdés
Adott egy gazdag férj/élettárs, aki mellett az anyagi biztonság megvan, jut mindenre, de viszont a kapcsolat teljesen kihűlt, mindennaposak a veszekedések. És adott egy nem túl pénzes srác, akivel viszont kölcsönös a szerelem, de az addigi jólétről le kellene mondanotok. Melyiket választanátok?
2013. máj. 30. 15:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
A szerelmet. De a fenmaradást amúgy is tudnám biztosítani, hiszen egy gazdag férj mellett sem élnék kitartottként, hanem dolgoznék, a munkám pedig a válás után is megmaradna szóval :)
2013. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Előbb-utóbb a másik férfival is ellaposodna a kapcsolat, így nem lenne sem jólét, sem szerelem.


MEgpróbálnám helyre hozni a házasságot. Ha nagyon nem megy, csak akkor lépnék. De akkor sem várnék csodát az új férfitól.

2013. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Épp ebben a szituban vagyok. :) Jó nem milliomos a férj, de van egy nagy értékű lakóparki lakása, hétvégi ház, autó. A másiknak semmije nincs. De tudod mit, én lelépnék gondolkodás nélkül, ha nem lenne a két közös gyerek. A gyerekek jövőjével nem játszom, így én a férjjel maradok.
2013. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nekem is van ilyen ismerősöm, ezért tettem fel a kérdést. Ő is a gyerekek miatt marad csak a férjével, aki semmibe se veszi.
2013. máj. 30. 15:57
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelmet választanám.A létfenntartást eddig is magam oldottam meg,ezután is így tennék.
2013. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet - persze abban az esetben nem, ha a srác a felelős az anyagi csődhelyzetéért (pl. szórja a pénzt, iszik, gépezik)... abban az esetben egyiket sem.
2013. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Én a szerelmet választottam, jól rá is faragtam, 20 évi házasság után mindennaposak a veszekedések. Ha újra kezdhetném az életem, a pénzt választanám - ott ugyanannyi esély van, hogy tönkremegy a házasság, de legalább a pénz megvan:)
2013. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
én már választottam: a szerelmet
2013. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

A férjjel is megvolt egyszer a lángoló szerelem,azt hoznám vissza.

Idővel minden kapcsolat ellaposodik ha nem vigyázunk.

2013. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám rendbetenni a házasságomat, mielőtt lelépek, és ha lelépek sem egy új srác miatt tenném.


Eleve nem értem, hogy alakulhat ki szerelem úgy, hogy az egyik fél kapcsolatban van. Ha kapcsolatban vagyok, már csak elvből is elutasítom más közeledését.


Akkor szakítanék, ha hosszas próbálkozás után úgy ítélném, hogy a kapcsolat végleg menthetetlen. De biztos nem szaladnék élből más karjaiba...

2013. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!