Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti kit választanátok?

Lányok, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

22/L vagyok, a helyzetem a következő:

Van egy 3 éves kapcsolatom, imádom a barátom, nekem Ő volt az első és ez nekem sokat jelent (legyen a neve T). Viszont nagyon sokat megbántott, megsiratott már engem, de én annyira szerelmes voltam hogy képtelen voltam vele szakítani. Nem nagyon van már közös beszédtémánk, ugyan vannak vele jó pillanatok, meg nagyon összeszoktunk már, DE most képbe lépett egy 3. ...(Legyen a neve H).

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer valaki így meg tud engem bolondítani, őrjíteni, mint V. Ráadásul úgy, hogy benne vagyok egy több éves kapcsolatban, ami mellől sosem tágítottam. Iszonyat, milyen hatással van rám. Teljesen más, mint a barátom, természetileg, nagyon fel tud vidítani, kedves, illemtudó stb. És órákig el tudok vele beszélgetni. Viszont nem tudom, hogy a kapcsolat az működne-e vele, elég nőcsábász híre van, meg még nem is ismerem annyira nagyon. A barátommal megkíséreltem a szakítást, elmondtam neki, hogy van V. és hogy tetszik nekem. Semmiképp sem akart ott hagyni, azt mondta hogy ő mindig velem szeretne lenni és megtesz mindent,hogy jobbá tegyük a kapcsolatunkat és el sem tudja már képzelni, milyen nélkülem. Tudom hogy szeret engem, de érzem hogy ezt előbb kellett volna kimutatnia. Az a baj, hogy sokszor eljátszottuk már ezt, megbeszéltük, kinek miben kellene változtatnia, aztán nála tartott a változás ideig óráig.

Nem tudom mit csináljak! Ti melyiket választanátok? Mind a kettőért fáj a szívem!



2013. márc. 17. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki az a V? Bocs, de az se egyertelmu, hogy most tulajdonkepp hany pasirol beszelsz.
2013. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez a sztori megesett már velem, akár én is írhattam volna ide, ugyanezekkel a szavakkal. Ha érdekel a sztorim és hogy mi történt írj privit, szívesen válaszolok. Igaz nem láthatok bele az életedbe, nem vagyunk ugyanazok az emberek, de van egy történetem és ha érdekel megosztom veled.
2013. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, tényleg van egy elírásom...2 pasiról beszélek

T és H

Javítás:

"Sosem gondoltam volna, hogy egyszer valaki így meg tud engem bolondítani, őrjíteni, mint H."

2013. márc. 17. 18:13
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Velem ez még nem esett meg, de van az a mondás, hogy "Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba"

15/L

2013. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!