Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért él az az íratlan szabály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él az az íratlan szabály, hogy ha egy nő 30 éves koráig nem házasodik meg, azután már esélye se lesz boldog kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem él.

De ha te hiszel benne, akkor könnyen önbeteljesítő jóslattá válhat.

2013. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan vetted?
2013. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan szedted? Egyik ismerősöm 40 éves múlt, már teljesen lemondott a "boldogságról", erre nem régen összejött a párjával, és most 6 hónapos terhes! Világ életében erőltette mindig ezt a dolgot, szinte menekültek előle a férfiak, és pár éve teljesen lemondott már mindenről. Egyedül élt, már nem hajtotta a pasikat, és azt mondta, neki már biztosan nem lesz gyereke sem, és itt van...
2013. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azért vagyok boldog, mert huszonévesen kétszer is ki mertem lépni egy-egy komolyabb kapcsolatból, mert nem voltam teljesen boldog benne. Mindenki káricsált, hogy eldobom a biztosat egy bizonytalanért. Aztán 31 évesen férjhez mentem, és 100% boldog vagyok.
2013. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz egyáltalán.

Ahogyan az előttem szóló is írta nekem is van ilyen ismerősöm aki 45 éves korában házasodott össze egy nagyon rendes férfival.

Gyereke már volt neki korábban, de a gyerek apjával nem házasodtak össze, mert ez egy becsúszott gyerek volt, de megtartották viszont az apa lelépett a nő mellől, de annyi van benne hogy a mai napig is foglalkozik a lassan 20 éves lányával, plusz az anyjával is jóba van mint barát. A nő megtalálta a boldogságot 4 éve és már 1 éve házasok a lány is örül hogy az anyja végre boldog plusz a lány apja is találkozik mai nap velük és ő volt az egyik tanú az esküvőn.

Azért ez nem ritka dolog, de a nő is boldog hogy végre van szerelme mert a pasi akitől a lánya van azzal nem volt sokáig szerelem, de a gyereket közösen nevelték csak azzal a különbséggel hogy az apa nem lakott velük, de rendszeresen járt át hozzá, szinte 2-3 naponta. Az azért nem sok ilyen emberről mondható el.

2013. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 és fél(!) évesen ismertem meg a későbbi férjemet. Nagyon boldog kapcsolatunk van azóta is..
2013. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez nem íratlan szabály, hanem önbeteljesítő jóslat, n.b. ha valaki úgy véli magáról, hogy ő már nem lehet boldog ezért-azért, az valszeg nem is lesz, hisz nem tesz érte semmit, hogy az legyen, hanem önfelment.

Egyébként 70 évesen is meg lehet találni az igaz szerelmet, boldog kapcsolatot, sőt hallottam már ilyesmiről 90 évesen is...

2013. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédnéni 69 éves, a szerelme 82, pár éve ismerkedtek meg, és tavaly ősszel házasodtak össze! Olyan édik voltak!
2013. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen mentem férjhez. 40 évesen szültem az első gyermekem, 42 évesen a másodikat. Boldog házasságban élek. Tehát nem kell parázni.
2013. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hja nekem is volt olyan öreg néni ismerősöm, aki kb 70 évesen házasodott. Megismert egy bácsit, aztán fél év mulva megvolt az esküvő :)
2013. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!