Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2éve meghalt a párom azóta...

Panda77 kérdése:

2éve meghalt a párom azóta képtelen vagyok egy új kapcsolatra. Ez még természetes 2év után?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Ha nagyon szeretted, és hirtelen halt meg, Pl, egy balesetben, akkor nehezebb feldolgozni. Semmi baj, majd egyszer sikerül. Elfelejteni sohasem tudod majd őt, de idővel újra szerelmes lehetsz.
2012. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem úgy természetes, ahogyan te érzed. Ez mindenkinél más.
2012. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Anyukám fiatalon lett özvegy, előtte sokáig kellett ápolnia apukámat. Neki 9 év kellett, hogy újra kapcsolatot kezdjen. Ilyen tragédia után mindenkinek idő kell. Ennek időtartama mindenkinél egyedi.
2012. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én 26 évesen lettem özvegy, csak 6 évvel később mentem újra férjhez. Addig nem volt semmilyen kapcsolatom.
2012. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Milyen hosszú volt a kapcsolat? És figyeld az éles elmém, ez szinte nem is kérdés, most 35 vagy?
2012. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
igen, de én így 4 év gyász után már elgondolkodok hogy ez már talán sok
2012. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem természetes. Az eddigi leghosszabb kapcsolatom 2.5 évig tartott, és kicsit több, mint 2 év volt, míg kihevertem. És ez "csak" egy szakítás, szóval él még. Így szerintem egyáltalán nem furcsa, hogy itt tartasz a gyászban.


Lehet, hogy rossz, de lehet, hogy jó ötlet, de ismered a PS. I love you című filmet? Ha gondolod keress rá, hátha segít.


Kitartást!!!


24N

2012. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen természetes. Túl friss még az elvesztés. Én 3 éve veszítettem el a páromat, de most is olyan mintha tegnap történt volna.

Ha adhatok egy tanácsot, menj el pszichológushoz, ő segíthet másként tekinteni a jövőre.

2012. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért az egy kicsit erős, hogy a "gyásznak ki kell takarodnia az ember pszichéjéből", másrészt Németh László főhősét azért nem nagyon lehet párhuzamba állítani egy XXI. századi nő gondolkodásával, és körülményeivel. Ettől függetlenül, valóban jó lenne szakember segítségét kérni, hiszen ha így vetődött fel benned a kérdés, akkor valószínűleg te magad is érzed, hogy segítségre szorulsz.
2012. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra az nem természetes, hogy vannak olyan emberek akik egy közeli hozzátartozójuk, párjuk, gyerekük, szüleik, testvérük esetleges halála után úgy tudnak hozzáállni a dologhoz, hogy "kitakarítják" a gyászt. Kemény, na nekem ez nem emberi. És ezt csak az tudja, aki átélt már ilyet, aki nem az jobb ha csöndben marad.
2012. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!