Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek szokott úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek szokott úgy hívni hogy : asszony?

Figyelt kérdés

sok férfi mondja így másnak meg magának a feleségnek is hogy Pl: mondta az asszony hogy..

asszony gyere ide..

ez olyan lekezelő nekem..nektek nem asszonyok? :)



2013. jún. 3. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Viccből szokott. Amikor a haverjaival vagyunk, nekik is szokott úgy mesélni, hogy "képzeljétek, az asszony mit főzött...". De nem állandóan, és nem lekezelően mondja. És általában csak röhögünk rajta, vagy fel sem tűnik.
2013. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen, poénból. Nem lekezelő.
2013. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Az attól függ, hogyan mondja.. van olyan férj, akinek a szájából a kedvesem is vérfagyasztó...

én a férjem telefonjában úgy vagyok benne, hogy nyanya, anyukám pedig banya. de imád mindkettőnket :)

2013. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Édesapám is mindig azt mondja édesanyámnak.. igaz 35év házzasság után.. Vagy asszony,vagy mama..:D

De édesanyám meg azt mondja neki hogy apád..:D

Ők márcsak ilyen cukin szólitják egymást.:)

2013. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Az asszony mióta lekezelő? Ősit, érett nőt jelent.
2013. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Csak viccesen, ha jó kedve van. :) Ha ideges akkor a teljes keresztnevemen szólít.
2013. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
én sem mondom hogy, hé ember..!
2013. jún. 3. 21:37
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
bocsánat, hogy ezt mondom, de elég fura, ha valaki ezt nem tudja poénra venni :D nekem is szokta mondani, hogy hé asszony :D de közben nevet és megölel, ezzel is tudatja, hogy feleség vagyok :D nem tudom úgy visszaadni, nyilván aki nem ismeri, az sértőnek mondhatja, de tudom, hogy nem az. Én nevetek rajta :D Számomra semmi lekezelő vagy bántó nincs benne :)
2013. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

Engem sosem szokott. Általában a becenevemen hív - mint mindenki -, sokszor hív cicusnak, meghitt alkalmakkor pedig a romantikus becenevemen, amit a nevemből kreált (lótuszvirág), a telefonjába is úgy vagyok elmente, hogy "lótuszvirágom". A teljes keresztnevemen nagyon ritkán hív. Ha meg ideges, akkor van a drágám, szívem, stb.

De asszonynak még sosem hívott, bár lehet, hogy másoknak emlegetett így, ki tudja? Szerintem nem megalázó.

2013. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Az "ember" mióta lekező? Na már én nem akarok kötözködni, de az asszony, és az ember nem tűnik annak. Attól függ, hogy milyen szövegkörnyezetben hazsnálják.

"Hé asszony, kész van már az a nyamvadt sültkrumpli? bla bla bla" vagy "Te vagy az én asszonyom. Gyönyörű vagy asszony. Igazi asszony vagy." Ilyesmik..


"Hé ember, gyere már ide had verjem szét a pofád röf röf"

"Hé, ember, állj meg, és becsüld meg a barátodat!"

2013. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!