Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan értessem meg a húgommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a húgommal, hogy ennek nem biztos hogy jó vége lesz? Ki akarja zsarolni az esküvőt, mert terhes.

Figyelt kérdés

2 éve vannak együtt, védekezés mellett lett terhes. A párja vállalja a babát, szereti a húgom de csak emiatt nem akarja elvenni.


A húgom viszont ragaszkodna az esküvőhöz, mert ő a férjének akar szülni, nem az épp aktuális pasijának. Gondolom nem kell mondani, hogy ez hogy esik a párjának.

Emiatt már napi szinten veszekszenek.


Ti mit tennétek? Kinek van igaza?


(Azt ne írjátok, hogy semmi közöm hozzá. Nálunk a család nem úgy működik, hogy ha valami gáz van akkor oldják meg maguk)


2013. jún. 6. 16:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ezek után nem csodálkoznék, ha kiderülni, hogy véletlen kimaradt 1-2 szem tabletta...
2013. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én nagyon, ugyanis gumival védekeztek.
2013. jún. 6. 16:24
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Azt meg ki lehet szúrni, meg aki ennyire házasodni akar, az mindent bevet. De most visszanyalt a fagyi :)
2013. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Láttál már kiszúrt gumit? Amint megfeszül, az egész szétszakad.

Bár nagyon nem rád tartozik, de vett be utána 72 órás tablettát. A pasija elkísérte a nőgyógyászhoz, majd 4 héttel később a kontrollra is.


Egyéb kötözködés? Vagy esetleg a kérdésre is válaszolsz?

2013. jún. 6. 16:28
 5/19 Amado atya ***** válasza:
62%

Nem a "középkorban" élünk, hogy egy születendő gyerek miatt kell okvetlenül "-né" nek lennie a kismamából.

Hány, de hány kapcsolat működik úgy tökéletesen, hogy bár közös gyerekük van, még sincsenek összeházasodva, csak egy egyszerű apai elismerő nyilatkozat megtétele után a gyerek az apa nevét kapta...

2013. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha tovább zsarolja az egyenes út az egyedálló anyuka szerephez
2013. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Kedves utolsó!

Ez nagy butaság lenne a lány részéről. Ugyanis a lyukon csak kis számú, és kevés adalékanyag tud távozni, szemben a természetes sok millió jelölttel. Szerintem a lánynak is igaza van, meg a fiúnak is. De hamar dönteni kell...

2013. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A végén azt fogja elérni a húgod, hogy elvadítja magától a pasiját.


Egyébként mik az érvei a barátjának ? Miért nem akar házasodni ?

2013. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelemben megértem a húgodat, hogy sajnos még most is sokan kinézik magukból azt a nőt, aki házasságon kívül szül gyereket. Meg az is lehet, hogy pont ő a konzervatív fajta.


Na mindegy. Ha alapvetően a srác a húgoddal akar maradni, és együtt akarja vele felnevelni a babát, és tervezi is az esküvőt vmikor, nem tudom, mit számít az, hogy most házasodnak össze, és nem 2-3 év múlva mondjuk. Arról nem is beszélve, hogy sok esetben a gyerek jogilag is biztosítva van, ha össze vannak házasodva a szülei.

2013. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Én nem értem, hogy a pasi miért tiltakozik ennyire...Szereti a húgodat, gyerekük lesz, a lány nagyon akarja. Ennyit nem lehet megtenni? Mit félt ennyire? Bizony bennem is meglenne az a kérdés, hogy miért nem akar elvenni, talán azért, hogy könnyebben lelépjen, ha nem tetszik az új szerepkör? Ha meg nem számít neki a papír, akkor miért nem teszi meg a szeretett nő kedvéért. Mellesleg középkor-jelenkor ide vagy oda, én se szülnék élettársi kapcsolatba. Nem mindenki olyan liberális ebben a kérdésben.
2013. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!