Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki csak azért megy feleségül egy fiúhoz mert gazdag?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 20:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
77%
Jól teszi. Gondolom luxusban akar élni
2013. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit meredek, de ha neki ez az életcélja... Netán egy két gyereket is legyárt... Legalább fiúhoz és nem 70 éves tatához megy.
2013. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
hátha simán jólesik neki odabújni a pénzeszsákhoz mert a luxus jobban esik mint a jó dug.s akkor engem nem zavar
2013. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
61%
Hülye p*csa.
2013. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
idővel meg fogja bánni.
2013. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha tudatosan csinálja ténylegesen és ez az életcélja,akkor csinálja csak.:D Úgy nem zavar,ha ő is bevallja,hogy csak ezért megy az illetőhöz feleségül.

Ellenben amikor arról van szó,hogy eltitkolja,vagy nem meri bevallani még magának sem,akkor azt utálom,mert álszent.

Vagy legyen egy ember őszinte,vagy jól játssza meg magát,hogy még át se lehessen látni a dolgain.:)

2013. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
én nem értem ...a véleményre voltál kiváncsi,és amikor valaki véleményt mond akkor lepontozod?
2013. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha ő ezt akarja hát tegye. Én nem elégednék meg ennyivel, de mint tudjuk, mindenki saját sorsának kovácsa.
2013. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

a fordítottjára is láttam már példát.

biztosan van némi érzelem is a kapcsolatban, hiszen nincs olyan tökkelütött pasi, amelyik olyan nőt vesz el, akiről süt, h nem is szereti.

2013. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy neki ez a dolog nagyon fontos. Másoknak meg az a fontos, hogy a választottja okos, szép, hűséges, kedves, nagymellű, gyerekszerető, fiatal stb. legyen. Különösebben nem érdekel, ritkán szoktam másokon megbotránkozni.
2013. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!