Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet ugy hazassagban elni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ugy hazassagban elni, hogy mar nem kivanjatok egymast? Nincs szex, csak eldegeltek egyutt.

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 18:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Egy idő után nem.
2013. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Lehetni lehet. Kérdés, hogy érdemes-e?
2013. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy lehet a 60-70. éves nagyszülők is úgy élnek.
2013. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Lehet. Szeretetnek hívják az a korszakot a kapcsolatban. Szerinted a szépen együtt éldegélő, aranylakodalmukat is megélő helyes öreg pároknál mindnél van szex? :D
2013. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem idos korra gondoltam.45ev
2013. jún. 7. 18:34
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Talán egy idő (és néhány gyerek) után az embernek nem az lesz az elsődleges szempont hogy van-e kivel szexelni.

A szeretet megmaradhat és tudhatod, hogy számíthatsz a másikra.

Lehet órákon át beszélgetni bármiről, közös programokat (emlékeket) csinálni.

A szex fontos dolog, de meg lehet lenni nélküle. Ezt nehéz elhinni "fiatalon" de attól még nem válik létszükségletté.


Rengeteg olyan közös programot lehet kitalálni, aminek köze sincs a szexhez...


Ha ez sem működik, akkor az előttem szólókkal értek egyet.

2013. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
45 évesen is lehet. Pld. van aki 45 évesen már 25 éve együtt van a társával. Miért ne szelídülhetne az is szeretetté? Persze a gond akkor van, ha a másik félnek nem elég ez ...
2013. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Sok nő ezt el tudja képzelni, én is.

De a férfiak nem ilyenek.

2013. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
10 ev hazassag utan
2013. jún. 7. 18:42
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
Én nem tudnék úgy élni. Idős kor persze más, de 30-40-50-60 éves koromban nem akarok úgy élni, mint egy 80-90 éves ember. Szép dolog a szeretet, csak nekem nem elég. Vannak olyan párok, ahol a szex nem működik, ott jön be a megcsalás legalább az egyik fél részéről. Vagy titokban, vagy úgy, hogy tudnak arról, hogy a másik félrejár, csak nem foglalkoznak vele, mert amúgy jól megvannak, "szeretetben, tiszteletben".
2013. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!