Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új házasságban, ha a nő...

Új házasságban, ha a nő erősebb anyagilag és a gyerekek után fizetni kell akkor célszerűbb külön válni anyagilag? Ez nagyon csúnya, h ezen gondolkozok?

Figyelt kérdés
Sajnos a férjem előző házasságából született gyerekek 20-25 évesek és az anyjuktól az elmúlt 13 év alatt ezt nagyon megtanulták , h apától kell kérni. Igaz eddig én nem voltam , de most , h itt vagyok szeretném , ha az egyensúlyt betartanánk . Viszont a férjem nem nagyon tudja , hol az egyensúly ill nincs is. Mert , ha küldi amit kell és ez nem kérdés mi nem haladunk előre , legalábbis nem az ő pénzéből , hanem az enyémből. Tudtam igen , de azt nem , h nem mondunk nemet. Ill azt sem , h amikor kimondom amit gondolok magamra maradok a véleményemmel , mert a gyerekről van szó aki nagyon sunyi és rendkívüli módon manipulálja az apját.Nem akarok ezen veszekedni és mindenre nyitott vagyok . Nem kívánok lesüllyedni arra a szintre , h versengjek a gyerek , vagy én de nekem is egy életem van , és az előző házasságomban is arra voltam jó , h dolgozzak és minél többet keressek. Szeretném , ha bennem levő háború elmúlna és tudnám kezelni a dolgokat. igaz nem szeretem a gyerekeit , tudom nem szép tőlem , de ez van. Szerencsére messze vannak tőlünk, de azt sem szeretem , ha telefonon beszél velük .Már előre félek ugyan mi kell már megint!!Szeretnék másképpen érezni !!
2010. okt. 25. 02:08
 1/4 anonim válasza:
Azok a srácok már nagyok, nem kell őket szeretned. Ha szemetek, akkor bizony megérdemlik, hogy utáld őket, és magyarázkodnod sem kell emiatt. Már nem gyerekek, hogy ez felmentse őket. Apukával meg valahogy beszélni kellene, hogy a saját életetekkel is foglalkozzon. 22/f
2010. okt. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen talán ez készített ki inkább , h a férjem nem úgy kezeli a dolgokat ahogyan kellene, vagy ahogyan én szeretném.
2010. okt. 25. 02:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinálj egy költségvetést hó elején, hogy lakás rezsi kaja, ruha, megtakarítás, stb. mutasd meg neki, és kèrd meg, hogy ehhez tartsátok magatokat, és beszéljètek meg a kiadásokat. Ha majd jönnek kérni a gyerekek azt is kénytelen lesz veled megbeszélni, és eldöntitek mennyit adtok!

Azért egy gyerek az apának mindig gyerek marad, szereti ad neki ha kér, ezt szem előtt kell tartani!

Barátnőm egyedül neveli 18-21 éves lányait, ha a gyerekeknek kell valami megveszi, a gyerekeknpedig a számlával mennek az apjukhoz, hogy fizesse ki a felét:) megértem, mert 150.000- ből lakást rezsit kifizetni, gyerekeknek enni inni adni ruházni őket, egyik középsuliba, màsik egyetemre jár, igaz a nagy dolgozik babysitterkedik mellette, de nem könnyű nekik.

2010. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha együtt élnének, már lehet, régen nem adna nekik pénzt, elküldené dolgozni a gyerekeit.

Felnőtt emberek, persze, ha egyetemre járnak, akkor oké, még támogatni kell a normál határok között.

Lehet, hogy rossz emberhez mentél ismét férjez. Ha nem tudjátok megbeszélni, és nem juttok közös nevezőre, akkor kár is volt..

2010. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!