Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi baja lehet a sógornőmnek? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a sógornőmnek? Ezt a kérdést a tesóm kérésére írom.

Figyelt kérdés
A sogórnőm mióta az új munkahelyén dolgozik teljesen megváltozott. A párjához rideg, nem beszélget már vele úgy mint régen, az ágyban kifogásokat keres. A tesóm probál leülni vele megbeszélni a dolgokat de ő nem hajlandó rá. Mit tehetne még a tesóm?
2013. jún. 11. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha NEM HAJLANDÓ beszélni és változtatni, akkor nincs más lehetőség, mint elbúcsúzni egymástól.

Mert ha legalább hajlandó lenne párterápiára, vagy beszélgetésre, akkor még van esély kijönni ebből, de így....

2013. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
új kan vagy kanok ez a magyarázat
2013. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy vajon mi változtatta meg. Lehet, hogy zaklatták munkahelyen és eléggé felkavarta? Most nem kell egyből megcsalásra gyanakodni! Mit kezdett el most dolgozni? Lehet, hogy eddig sokáig nem dolgozott és most fogott bele újra, és lehet, hogy teljesen megviseli, ki tudja?!
2013. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha sógornőd előtte sokáig nem dolgozott, akkor lehet egyszerűen stresszes, pánikol, mert új a hely, új szitu, meg kell felelni, ez eléggé kiakasztja az embert..

viszont tesód mindenképp szelíden próbálja meg rávenni egy beszélgetésre, és ha van vki a láthatáron(mert ez az elutasító viselkedés eléggé erre utal amúgy), akkor azt is beszéljék meg őszintén, tesódnak is jobb ha kiderül, még ha nagyon fáj, akkor is...a sógornőd meg nem tudja hogy hogy kezdjen bele...


Vagy esetleg Te beszélj vele, mond neki, hogy tesód el van kenődve, hogy már úgy érzi nem szereti, tudod, mint nő a nővel...hátha neked kiönti a lelkét, és kiderül, hogy csak vmi kis baja van, amin rágódik...

2013. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugyanannál a cégnél dolgozik évek óta csak most áthelyezték egy másik helyre. Szerintem ott szedett össze egy pasit.
2013. jún. 11. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:

jaaa.aha, hát akkor nincs itt stressz, legalábbis nem olyan mint amire én gondoltam...


hát bakker, próbálj meg vele Te beszélni...többet nem tehetsz..

2013. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A párjához rideg, nem beszélget már vele úgy mint régen, az ágyban kifogásokat keres."


Ez egyértelmű jele annak, hogy új pasi van a képben nála.


A tesód annyit tehet, hogy beadja a válópert, ha a csaj semmiféle megbeszélésre sem hajlandó a témával kapcsolatban. Ennyi.

2013. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:
A testvérednek fel kell dobnia a választási lehetőséget: vagy leülünk megbeszélni, vagy elválunk megbeszélés nélkül. Drasztikus lépés kell, ami reakcióra kényszeríti.
2013. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

Veled beszéli meg a szexuális életét a testvéred? ha én lennék a sógornőd én adnám be a válást, de csak azért mert a férjem kibeszéli a dolgainkat a hátam mögött.

Valószínűleg túlterhelt egyébként, és még erre jön az otthoni munka. A testvéred mennyit dolgozik otthon még?

2013. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!