Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért folytat viszonyt az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folytat viszonyt az, aki szereti a Feleségét - Kedvesét, aki viszont meg is érdemli, hogy szeressék?

Figyelt kérdés
Tehát ahol egy gondoskodó, alkalmazkodó, szerető Feleség mellől kacsintgatnak ki.
2013. jún. 12. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ezt én sem értettem soha....de azt mondják,hiába okos,kedves a feleség,hiába nagyin szereti...nem akar annyit nyújtani szex terén,mint amennyit elvárna a férj,nem jó,vagy "gyenge" az ágyban.
2013. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Mert talán már beleun és van amit mégsem kap meg otthon
2013. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Mert az nem szereti. Akárki akármit mond!
2013. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Vannak férfiak, akiknek ún. "újneurózisuk" van. Nem is ritka. És ma már sok férfias lelkületű nőnek is van. Ennek a neurózisnak az alapja a felszínességben gyökerezik, nem veszik észre, hogy az emberi lélek végtelen, ezért azt hiszik, a másik már unalmas, vagy beleesnek a megszokás halálos vermébe, ami valóban halálos, és ez ellen menekülnek loholva az "új" -testivágyaik kielégülése - után. Ez neurózis és egyre hamarabb ráunnak az újra és tovább és tovább

A neurózis oka, az a téveszme, hogy fiatalon "ki kell élni" magunkat.. Ez régen nem volt, főleg nem nőknél, sőt, ez egy negatív dolog volt: kiélt lett 30 éves korára..

Nagyon szép irodalmi példája, ajánlom:

Milan Kundera A lét elviselhetetlen könnyűsége

[link]

2013. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha szereti is, és tökéletes feleségnek tartja, mégsem tiszteli, ezért tudja megcsalni...

A megcsalás fejben dől el, meg akarom csalni vagy sem, tisztelem-e annyira, hogy ne csaljam meg, bármennyire is olyan helyzetben vagyok, hogy a vágyaim tombolnak...

Utólag bárki bármit mondhat, a megcsalás nem csak úgy becsúszik, hanem igenis tudatos döntés szerintem... mert mindenkinek eszébe jut abban a pillanatban a párja.

2013. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindkettőt szereti, hiszen ő sem akarna egyszerre kavarni két emberrel, de nem tudja melyiket válassza.
2013. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
+Kundera hőse szereti az érzékeny feleségét... és maga sem érti ezt a lelki betegségét, vivódik
2013. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a sok választ,szívesen hallgatom még az álláspontokat ezzel kapcsolatban.
2013. jún. 12. 12:34
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én se értem az ilyet, és szerintem is valamit nem kaphat meg a feleségétől.

Pont a hétvégén voltam egy kis összejövetelen, ahol az egyik családapa el akarta kérni a számom úgy, hogy közben ott voltak kint az udvaron a gyerekei meg a felesége... Én alig tudtam megszólalni a csodálkozástól, rögtön mondtam, hogy ezt nagyon gyorsan felejtse el.

Önismeret hiánya is okozhatja ezt a problémát szerintem, mert ha tudom, mit szeretnék, és mi a jó nekem, és azt megkapom, nem kacsintgatok ki. Ha pedig nem kapom meg, akkor egyértelműen nem működik tovább a kapcsolat. (Persze csak ha megbeszélés után sem oldódik meg a gond.)

2013. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Mert vannak akik nem is annyira család-gyerek centrikusak,hanem nagyvilági,karrierista és szórakozó élet irányultságúak..

Azoknak egy hasonló pár kell,nem a nagyon családcentrikus feleség.


Én nőben ilyen vagyok ezért vállaltam csak 1 gyereket,aki már kamaszlány.

2013. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!