Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretheti igazán, tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti igazán, tiszta szívből a feleségét egy férfi, miközben állandó partnerrel megcsalja hosszú ideje?

Figyelt kérdés
Férjem azt állítja engem szeret, és nem akar elhagyni.Akivel megcsalt, régi ex, elég sokáig együtt voltak és van egy közös kisfiuk.
2013. máj. 20. 05:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Melletted biztonságban érzi magat, ennyi.
2013. máj. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretne miért csalna meg?
2013. máj. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem inkább akit nagyon szerethet az a régi ex.


Elöször is ha hosszú ideje meg csal akkor tuti nem szeret téged. valami miatt veled akar maradni, de nem szerelem miatt az tuti.

Ha az exel csal meg akkor oda húz a szíve vissza. Valószínü az a kapcsolat életképtelen de a szíve(szívük) oda húz vissza.


Eltudom képzelni hogy valaki félrelép és megbotlik de hosszútávon és exel szerintem ezek után tuti nincsen már szerelem feléd.

2013. máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
19%

Szeretheti. Nem biztos, hogy azért csalta meg, mert már nem szereti. De az tény, hogy valami hiányzik neki a házasságából. Lehet, hogy a szex sokkal jobb volt az ex-szel. Az is lehet, hogy még őt is szereti valamilyen szinten.


Lehet itt tippelgetni, de ezt a két érintett félnek kell megbeszélni. Ha meg a férj nem ad normális magyarázatot (ha van erre egyáltalán normális magyarázat), akkor szét kell menni. Nehéz úgy gyógyszert szedni valamire, hogy azt sem tudjuk mi a bajunk.

2013. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
32%
#3 Túl sok lányregényt olvasol. Egy hapsi nem csak akkor tart szeretőt, ha szerelmes belé. Lehet, hogy jobb vele a kufirc. Ennyi.
2013. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
90%
A szexuális életetek milyen,mert valószínűleg a szexért megy félre a férjed.?Megadsz neki mindent?
2013. máj. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
8%
Én szeretem a feleségemet mégis hetente megcsalom!
2013. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hiszen pasiknak a több nejüség az álmuk.Mint Közel- keleten.
2013. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
94%
Számomra a megcsalás és a szeretet kizárja egymást...
2013. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
18%
Ha megkérdezel(több pasit, nem egy kettőt) férfiakat, kivétel nélkül a több nejűséget mondják.
2013. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!