Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik azok a dolgok amit még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok amit még megtehet a férjetek? gondolok ilyenre hogy kocsmázás diszkó . esetleg vagy sörözés haverokkal. Vagy füvezés. :- ( és emellett ti mentek kikapcsolódni vagy együtt? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Szép lenne ha vitatéma lenne itthon a sörözés a haverokkal!

Nálunk a hegymászás az amin vita szokott lenni, oda nem szívesen engednek el, de azért kiharcolom. :)

2013. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Én annak a híve vagyok, hogy ilyen szempontból két hasonló ember párkapcsolata tud igazán jól működni. Kellemetlen, ha az egyik fél állandóan menne a haverokkal szórakozni, a másik meg emiatt otthon szomorkodik, mert ő a közös programokat igényelné jobban.

Mi szerencsére egyformák vagyunk a férjemmel, jobban szeretünk együtt szórakozni, mint külön a haverokkal. De már eleve a baráti körünk is olyan, hogy inkább ők is a párjukkal együtt járnak el akár baráti társaságba is.

Tehát a legtöbb esetben egyértelmű, hogy együtt megyünk és jól is érezzük magunkat így.

2013. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

bármikor mehet bárhová, csak tudjam, hogy jól van. Értem ezalatt, ha megmondja, mikor jön, akkor addigra vagy jöjjön, vagy telefonáljon, hogy jól vagyok, maradok. Ha nem mond időpontot, legalább néhány óránként telefonáljon haza 4-5 óránként mondjuk. Tudom, hepciásnak tűnök, de támadták már meg, és izgulok, ha nem tudok róla. Nem az a gond, ha megy, hanem ha nem tudom, minden rendben van-e. Ha hónap végén nincs lóvé, azért azt meg szoktuk beszélni.

Én is megyek a barátnőimmel, van, hogy hetente, ebből nincs vita.

2013. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk szerencsére ebből nincs gond. Természetesen gyakran csinálunk közös programokat, de nem csinál belőle nagy ügyet a feleségem, ha hetente-kéthetente elmegyek a barátokkal, kollégákkal sörözni. Engem se zavar, ha ő pedig "csajos hétvégét" csinál a barátnőivel. A lényeg, hogy jól érezze magát.
2013. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nálunk ez ugy működik hogy 4 éves a lányom .. én 5 éve nem voltam sehol... nem járok el barátnőzni nem járok fodrászhoz körmös .--stb.-. az oviban az anyukákon kivül nincs kapcsolatom a külvilággal..a párom heti 4 szer este oda van későn ér haza hajnali 1 körül..nem tudom hol kivel ?? másnap fáradt nincs ereje ránk nincsenek közös programjaink.sem.. csak neki és én nem mehetek egyedül..sem. ráadásul az utóbbi időben félrelépés jeleiot is tapasztaltam.. pld.. furi üzenetek... női hajszálak a kocsiban... és legutóbb a falu egyik kis csitrije irt neki facebookon ...én voltam a gépnél és oly szépen kiforgattam .. hogy..csak na.. kiderült hogy 1 éve csal velel.. vagyios nem tudom hogy igaz e...hazug kis kavarós .nő..de mégis..mikor a végén irtam hogy a felesége vagyok.. azt mondta viccelt csak...na de... értitek..ezek mellett soknak érzem a párom kicsapongását.. tulzásba viszem??? ja és mikor elmegy füvezik..
2013. jún. 15. 17:55
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezeket, amiket felsoroltál, egy tizenéves suhanc megteheti.Egy férjtől azonban mást várna el egy (normális) feleség.Ha néha elmegy egy kulturált vendéglátó helyre(nem lebuj kocsmába),meginni egy(!)sört a haverokkal és beszélgetni, vagy meccsre, vagy horgászni, vagy egyéb még normális kategóriába beleszorítható dolog miatt kiruccanni, az nem baj.De füvezés, kocsmázás, párja nélkül diszkózás, na az nálam válóok lenne biztosan.
2013. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen én sem bezárni szeretném ..de tulzás...és nekem is szükségem lenne kikapcsolódásra.. mért nem együtt megyünk.. mért nem akarja?? ha pedig nem tud velem .. vagy nem akr vinni mert pasis estét akr akkor nekem mért nem lehet csajos este??
2013. jún. 15. 18:01
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Na, miután elolvastam a legutóbbi hozzászólásod is kérdező..Nos,nem sok biztatót tudok mondani.ennek az lesz a vége, hogy ő éli életét vígan és szabadon, te meg agyerekkel otthon ragadsz és mikor a nagyságos úr úgy dönt, hogy végleg lelép(mert ez szokott következni általában), te ott maradsz egyedül, mert ugye a baráti társaságod elmarad, mivel te nem mozdulsz ki.Én azt mondom, tartsd a kapcsolatot a rokonaiddal, barátnőiddel, ismerősökkel, ne gubózz be semmiképp!A pároddal meg két lehetőséged van:

1.Érdekből (ha van érdeked) vele maradsz, a dolgaival nem törődsz, éled te is az életed.

2.Ha még érdek sincs, ami nagyon hozzá fűzne, kiteszed szépen, minta macskát.


Egyébként tipikus eljárás ez pasiknál, hogy akkor kapcsol rá a félrelépésre, mikor a párja a kicsi gyerekkel van lefoglalva.Nem azért, mert nem kap elég törődést, hanem azért, mert így könnyebben megteheti.Ahelyett, hogy inkább besegítene a gyerekkel való foglalkozásba.(Próbáld a gyermeknevelésbe bevonni, feladatokat adni neki).Ha ez sem változtat pozitív irányba, akkor tényleg kár vele bajlódni!

2013. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem lehet csajos este, mert szeretné megtartani a biztos pontját (jól bevált bejárónőt)az-az téged.Úgy, hogy közben ő él, mint marci hevesen.Az én férjem is ezt csinálta.Végül már kifejtette, hogy ő élni akar.Erre én rávágtam, hogy akkor élj, mehetsz!(Erre nem számított).El is váltunk hamarosan.Nem bántam meg.
2013. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kedves utolsó megpróbálok még vele maradni megoldani de ha nem megy nekem is ez marad csak.. nem birom már.
2013. jún. 15. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!